%100 Bilgisayar Güvenliği Adım Adım ResimLi Anlatım | Pc'niz KaLe Gibi OLsun |ÖnemLi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hawkshaw

Katılımcı Üye
8 Eyl 2008
301
0
İstanbul
...bilgilendirme için sağol
zemana antilogger ile anti malware programlarını
download edemedim yardımcı olursanız...

wild0619

Yeni üye
2 Ara 2011
2
0
selamın aleyküm arkadaslar.. ben de pc yi değiştirdim de özellikleri şunlar 500 gb harddisk var 4gb rem var çift çekirdekli işlemci 3.00 anti virüsle Malwarebytes cekışlır değilmi en iy anti virüs arıyorum çünkü anti virüs olmadan pc yi kullanamıyorum heran virüs bulaşacak gibi geliyor tavsiyeniz ne olabilir ?

Engaladus

Yeni üye
1 Ocak 2012
6
0
wild0619 dostum 3 sene evvel bende senn gibiydim. Pc me virüs fln bulaşacak diye oyundan çok antivirüs virüs tarama programlarıyla kafayı yemiştim. Ama ne kadar emek etsem de virüsler giriyordu. En sonunda kızdım ve antivirüs programı dahil alayını sildim. Şimdi onla bana ben onlara karışmıyom :D öyle geçinip gidiyoz :D bi zararları da yok allah var.

armageddeon

Yeni üye
4 Ocak 2012
4
0
41
ANKARA
çok teşekkür ederim.tam benim aradığım bir konu,pc nin güvenliğini nasıl sağlarım diye düşünüyordum.inş.programlar birbirleriyle çakışmaz kuzu kuzu geçinirler.:)

wormxc

Üye
6 Ocak 2012
62
0
bunların hepsinin savummasını yapan bir anti virğs var zaten trospor ınternet securiti 2012 dene ve gör fazlada kasmas...100%100 güvenlik duvarı vadediyor gerçekten kusursuz bir anti denemelisiniz hatta nerdeyse pc yi ken di yönetiyo desem az olur.....

nahutab

Yeni üye
6 Ocak 2012
2
0
slm arkadsım dediklerini uygularken comodo ınternet download managerimi engelliyor bunu neden yapıyor bir fikrin varmı yardımcı olabilirmisin?

sin-jackinn

Yeni üye
27 Eki 2007
27
0
Konuyu açtığımda ön yargılarım vardı ama inan bana çok güzel yazmışsın. Bende aynı programları kullanıyorum ve öneriyorum. Yalnız, bir önerim olacak; bir program önerisi. Programın ismi ERUNT, eğer araştırırsan çok marifetli bir program olduğunu göreceksin zaten.

Bu programların yanında çok gerekli mi? Hayır, ama beni defalarca kere formattan ve ters bir haltlar karıştırdığımda bilgisayarımı çökmekten kurtaran benim herkese önerdiğim küçük bir programdır. Eğer listendekiler akıllıca kullanılırsa ihtiyaç kalmaz ama yine de göz atmanı tavsiye ederim.

Ellerine sağlık iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.