%100 Bilgisayar Güvenliği Adım Adım ResimLi Anlatım | Pc'niz KaLe Gibi OLsun |ÖnemLi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sarkos758

Katılımcı Üye
27 Mar 2009
352
0
abi bi sorumda daha var peki cleaner zaten var diğerlerinide indirip kurucaz benim en çok şikayet ettiğim şey malum ratlarla uğraşıyoruz kendi halimizde küçük keylog falan kodluyoruz esette ve avastta ve avgde güvenli dosya gösterme diye bir şey yok açarken her veya bir şekilde ya karantinaya alınıyor yada siliniyor avirada istediğimiz bir klasörü güvenli gösterebiliyormuyuz

evillord

Uzman üye
7 Tem 2009
1,558
0
Kod aklın di
abi bi sorumda daha var peki cleaner zaten var diğerlerinide indirip kurucaz benim en çok şikayet ettiğim şey malum ratlarla uğraşıyoruz kendi halimizde küçük keylog falan kodluyoruz esette ve avastta ve avgde güvenli dosya gösterme diye bir şey yok açarken her veya bir şekilde ya karantinaya alınıyor yada siliniyor avirada istediğimiz bir klasörü güvenli gösterebiliyormuyuz

o tür calsma yapacagnzda avirayı kapatın öyle özel klasörlerinizide winrarla sifreleyn
anti silemez

sarkos758

Katılımcı Üye
27 Mar 2009
352
0
tesekkurler yardimlarn icin mobilden giriyom tesekkurunu pcden girince vercem saolasin

Emin Sait

Yeni üye
11 Eyl 2011
2
0
güzel anlatım ama hocam avira kullandım zamanlarda pc babaannem gibi sürekli hastalanırdı hafıza kartı ile virüs bulaşırdı ve her seferinde formatlardk şindi bisenedir Mcafee total protection kullanyom ve avirayı kaldırıp mcafeeyi kurduğumda pc den 5000 civarda her türlü mikrop buldu ve o gündür pc rahat rahat çalışıyor,ckrakli yazılımlara izin vermiyo ama koruma konusunda başka anti virüs tercih etmem artk.

|FReeStyle!|

Uzman üye
6 Tem 2010
1,032
0
Balıkesir
Virüslerle uğraşan hackerlar için güzel yöntemler konu çok güzel teşekkürler.

Evet Evillord ustamızın verdiği,tavsiye ettiği antivirüs programları kasmayan başarılı programlardır.

Avira kasmaz,comodo kasmaz,zemena kasmaz,Malwarebytes,Ccleaner kasmaz ve işte bu programlarla tam koruma sağlarsınız.
Teşekkürler.. :)

fatih0263

Katılımcı Üye
21 Ağu 2011
484
1
Adıyaman/Kah
Abi seni rahatsız ediyorum ama kusura bakmasan ben interneti tlf fonla baglıyorum bu vodefonun ayda 8tl varya işte onu yaptırmışım ben nasıl hızlandırırım bide abi bu verdigin linklerden wold diye indirme şirketinden ekleme be abi benimki onu görmüyur bende indiremiyorum ben eset yüklemiştim şimdi sildim benimki 3 saat 36 dkk sonra indirecegim avirayı daha abi bide ben meraklıyım bi kac soru sorabilirmiyim sendedinki ben 15 yıldır bilgisayar kullanıyurum belki duymuşsundur metin2 onlline oyununu bana orada bı hile ve ya para hilesi bulabilirmisin kusurabakma abi :d:d:d:d:d:d

ysdysd

Yeni üye
11 Ağu 2011
8
0
istanbul
arkadasım programlar cok guzel de ben microsoft securıty essentials kullanıyorum bu program ıcın ne dersin bu sence dile getirmiş olduğun virüslere karşı ne kadar etkili???

kerempkn

Yeni üye
3 Ocak 2010
29
0
Kasması saçma çünkü bu programları altta çalışan program olarak üretmişler yani ramdan vs fazla yemeyeceğini düşünüyorum. Gerçekten çok çok çok ve çok işe yarar bir konu. Eline gözüne emeğine sağlık kardeşim. Sağol.

29 Ağu 2011
132
0
güzel bir paylasım olmus ellerine sağlıık ama bi de microsoft security hakkındakki düsüncelerini alabilirmiyim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.