%100 Pc Çökertme Formatlık Yapma

tayfa3434

Yeni üye
12 Kas 2010
1
0
XP sistemli bilgisayarda denedim çalıştı ve pc çöktü. :) Bu Windows 2000 sisteminde de çalışır mı acaba?

onurbug

Yeni üye
13 Kas 2010
8
0
abicim ben de sadece .txt olarak kaydediyo nasıl yapacağım bi de bu notu kaydettikten sonra direk göndersem açtığı anda çöker mi

enes647

Üye
29 Kas 2009
186
0
kardeş bu pc çokertmiyo sadece şifreliyo heberin olsun ve ecd comenderlede kırabiliyon yani pek işe yaramaz

enes647

Üye
29 Kas 2009
186
0
kardeş benim arkadaşta şifreleme yaptı arkdaşınki wın 7 demek wınn 7 de işlev görmüyo kodların wın 7 c++ kodlarımı çünkü wın vvistada ve wın 7 de c++ ya gecti bide bu şifreleme yapıyoya onun şifresini kafadan mı veryo yok sa şifresini biliyosan solermisin lasım olabilir:diabloaynı zamanda ben link tekini indirip jpg formatında yolladım ama arkadasta sadece şifreleme verdi ve onuda kırdım yani wın 7 de yaramas

Son düzenleme:

baypars

Katılımcı Üye
5 Eyl 2010
485
0
teşekkürler msdos hayranı ollarak tebrik ediyorum sana bir sorum olacak msdos ile ip adrsi nasıl bulunur bilgin var mı ?
ipconfig /all saçma yerel ağ adresinin ipsini gösteriyor. Bana gerçek ip adresi lazım ne kadar aradımsa bulamadım

baypars

Katılımcı Üye
5 Eyl 2010
485
0
Arkadaşlar bat to exe converter diye bir program var, onunla exeye çevirin.winap ikonunu internetten bulup indirn bat to exe converter ile bu ikonu seçin tamamdır ismini de bir müzik ismi yazın gerçekçi oluyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.