%100 Pc Çökertme Formatlık Yapma

smeagol343

Katılımcı Üye
14 Kas 2010
685
2
çok güzel. Ayrıca arkadaşlar bat dosyası not defterine bişeyler yazdıktan sonra dosya / farklı kaydet yazıyoruz kaydedecek yeri seçtikten sonra dosyanın isminin sonuna .bat yazıyoruz mesela windy.bat sonra tamam diyoruz buyrun bat dosyası :D sakın kendiniz TIKLAMAYINIZ . . . ayrıca arkadaşım emeğine sağlık saygılar . . .

bata11

Yeni üye
16 Kas 2010
7
0
bide abi ben senin verdiin linkten indirdim sonra gönderdim arkadaşa sadece bilgisayarına reset attı

کιLєηcєR

Kıdemli Üye
9 Eki 2009
2,246
0
Sιlєncєr-вєaTLoяd� ♂

unicorn00

Yeni üye
5 Eki 2007
27
0
Arkadaşım çok saol bn sınıfta tek format atabilen ve bütün windows sürümleri elimde bulundugu için çökertiyorum ve ardından formatcıda 20 tl iste bn 7,5 a format atıyorum birazda olsa köşeyi döndüm :))

sanal19

Yeni üye
6 Ara 2010
20
0
bu kodlar garanti işe yarıyor sa gönderim yedirdiğim bilgisayar lar ayvayı yedi yarıyor mu garanti

sirblood

Yeni üye
29 Kas 2010
7
0
kardeş bet dosyası yaptım fotorafa ekledim ama bi değişiklik göremedim o namussuz isviçrelinin pc sinde bana bi yol gösterin bitireyim şünün işini gözünüzü seveyim

sirblood

Yeni üye
29 Kas 2010
7
0
yada o pisliğin adresini yazsamda işini bitirebilecek varmı allahını seven varsa yapsın bişey

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.