2021-2022 en iyi SMS/CALL bomber - db0mb3r

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
763
319
23
kod nerde ben bulamadımda
db0mb3r aslında bir python kütüphanesidir, kaynak kodunu nereden bulacağınızı bilmiyorum.

Merhabalar ben bu toolu kurduktan sonra "db0mb3r" yazmama rağmen şu hatayı alıyorum:

[1616:1616:0409/053716.630322:ERROR:zygote_host_impl_linux.cc(90)] Running as root without --no-sandbox is not supported. See 638180 - chromium - An open-source project to help move the web forward. - Monorail.

çözümü nedir acaba?
Tarayıcını Bilgisayar kullanıyorsanız Firefox ve ya Chrome-u, eğer telefon/tablet kullanıyorsanız Google Chrome veya telefon/tabletin kedni tarayıcısını default(varsayılan) olarak ayarlayın, sorun çözülmezse bildirirsiniz.

Elinize Sağlık.
Teşekkür ederim.

RasperPascal

Katılımcı Üye
19 May 2020
445
290
Atatürk'ün İzinde
Herkese merhaba. Bu konuda gelmiş-geçmiş en iyi SMS/CALL bomber-dan bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi Tbomb-un API-leri öldüğü için doğru-dürüst çalışmıyor. Onun alternatifi olan "db0mber" ise hızlı internetle birleştiğinde gerçekten başa bela oluyor :D

Hem Kali-Linux hemde Termux için olan "db0mb3r" toolu nasıl kurulur:

1. apt install python3

2. pip3 install db0mb3r

3. Kurulum tamamlandıktan sonra db0mb3r yazıp enterliyoruz

4. Son olarak açılan sitede sol tarafın bayrağını gri olarak seçiyoruz, ve sol tarafa +90xxxxxxxxxn (ülke koduyla yani) ile numarayı, sağ tarafaysa SMS/CALL bomb sayını yazın (99999999 yapın). Son olarak "KIRMIZI BUTON"-a basın ve BOOM!

db0mb3r videolu anlatım:

Kesinlikle alıntı değildir, kendi emeğimdir.
Bir teşekkürü çok görmeyin.
Görsel biraz daha detaylı olabilirdi ama ellerine sağlık

Helmsys

Ar-Ge Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,492
1,652
Pythonla yazılınca açıkçası kaynak kodunu çok merak ettim rica etsem github linkini paylaşırmısınız. İncelemek istiyorum.

Hexus

Yeni üye
2 Şub 2022
36
7
Tarayıcını Bilgisayar kullanıyorsanız Firefox ve ya Chrome-u, eğer telefon/tablet kullanıyorsanız Google Chrome veya telefon/tabletin kedni tarayıcısını default(varsayılan) olarak ayarlayın, sorun çözülmezse bildirirsiniz.
Hocam anlatım bozukluğu olduğu için pek birsey anlamadım ben şimdi Firefox'u kali linux'da varsayılan tarayıcı mı yapmam gerekiyor?

Kerem mert

Yeni üye
28 Ağu 2022
27
4
Herkese merhaba. Bu konuda gelmiş-geçmiş en iyi SMS/CALL bomber-dan bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi Tbomb-un API-leri öldüğü için doğru-dürüst çalışmıyor. Onun alternatifi olan "db0mber" ise hızlı internetle birleştiğinde gerçekten başa bela oluyor :D

1. apt install python3

2. pip3 install db0mb3r

4. Son olarak açılan sitede sol tarafın bayrağını gri olarak seçiyoruz, ve sol tarafa +90xxxxxxxxxn (ülke koduyla yani) ile numarayı, sağ tarafaysa SMS/CALL bomb sayını yazın (99999999 yapın). Son olarak "KIRMIZI BUTON"-a basın ve BOOM!

db0mb3r videolu anlatım:

Merhaba hiç sorun yaşamadım fakat ilk denediğimde sadece 1 tane mesaj geldi sonra tekrar denediğimde de returned an error HTTP yazdı termuxta smsde gelmedi sebebi nedir

wildhacker33

Yeni üye
4 Ocak 2023
2
4

1. apt install python3

2. pip3 install db0mb3r

db0mb3r videolu anlatım:

Çok iyi şaka amaçlı veya rahatsız etme amaçlı çok iyi elinize sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.