3.Dünya Savaşının Galipleri Kim Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ExceLansPro

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
574
0
ZYD7Ez.jpg

Bence 3. Dünya Savaşı yakın! En ufak bir hatada savaş çıkacak diye düşünüyorum.Çünkü son 3-4 yıldır artık gündem hep savaş,bomba oldu.Hiç bir zaman insanlar huzura erişemedi.3.Dünya savaşı bence elbet olacak ve Rusya-ABD arasında olacak diye düşünüyorum buna %100 eminim.Bizde %95 Rusların arkasında savaşa gireriz diye düşünüyorum.
Sorum şu; Sizce Savaşı kim alır? Yinemi yeniliriz yoksa tüm batıyı dümdüz mü ederiz :D

ExceLansPro

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
574
0
3.Dünya savaşında dünyanın insan nüfusu bence yarıya iner bu savaş çok şiddetli geçecek ne yazik ki :(

Cod2

Katılımcı Üye
2 Tem 2016
604
1
Türk
Ruslarin arkalarinda degil olursak beraber oluruz zaten 3.dunya savaşini kimse kazanamaz bu kadar nükleer bomba varken... Radyasyon insan irkini yok eder canli kalmaz

AsPlayer

Üye
14 Eki 2015
116
0
Ülkemizin başında olan kişinin birleştirici ve siyasi lider olması gerekiyor eğer şahsi çıkarlarını düşünenlerle savaşa girersek dümdüz olan biz oluruz dümdüz olmasak bile bida kalkınamayız

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
3.dünya savaşı çıkarsa bizi tarihten silerler. ciddi söylüyorum biz bu kafayla gidersek zor kazanmamız. bizi ne fatih ne de m.kemal kurtarabilir. çünkü devir eski devir değil. adamlar 1 bombayla bütün nüfusu öldürüyorlar. :) bizim depar atmamız lazım laz,kürt,alevi vs barışmamız ve tek yürek olmamız gerek. sonra inovasyon,eğitimde depar atmamız lazım kendi nükleer silahlarımızı üretip yasak olmasına rağmen kuzey miydi güneymiydi tam hatırladım onlar gibi denizde bunları herkeze inat denememiz lazım en iyi silahı üretip en hızlı ve güzlü tankı üretmemiz lazım. :) ne güzel hayal kuruyorum demi :)

Preceptinn

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
346
0
-İnferno
eğer Türkiye çok iyi bir politika izlerse savaşa girmeyiz ama mecburen gireceğiz sanırım böyle bir şey olursa çünkü 3.dünya savaşı çıkarsa rusya-amerika birbirleriyle savaşınca israil filistini işgal edicek biz de buna dayanamıyacağız israile savaş açaçağız diye düşünüyorum.

ZaxLea

Uzman üye
31 Tem 2016
1,183
2
3.dünya savaşı çıkarsa bizi tarihten silerler. ciddi söylüyorum biz bu kafayla gidersek zor kazanmamız. bizi ne fatih ne de m.kemal kurtarabilir. çünkü devir eski devir değil. adamlar 1 bombayla bütün nüfusu öldürüyorlar. :) bizim depar atmamız lazım laz,kürt,alevi vs barışmamız ve tek yürek olmamız gerek. sonra inovasyon,eğitimde depar atmamız lazım kendi nükleer silahlarımızı üretip yasak olmasına rağmen kuzey miydi güneymiydi tam hatırladım onlar gibi denizde bunları herkeze inat denememiz lazım en iyi silahı üretip en hızlı ve güzlü tankı üretmemiz lazım. :) ne güzel hayal kuruyorum demi :)

dediklerine katılıyorum eğer bunlar olmassa türklük falan işlemeyecek çünkü göğüs göğüse savaşmıcaklar

EASA

Katılımcı Üye
17 Tem 2016
841
0
Config.php
Savaşın Kazananı Barışın Kaybedeni Olmaz.

Umarım Böyle Birşey Olmaz Farz Edelim Olursa.
Zor Durumlara Düşeriz
Allah Ülkemizi Korusun Allah Ülkemize Zeval Vermesin.

yeni10

Yeni üye
7 Mar 2016
43
0
eğer Türkiye çok iyi bir politika izlerse savaşa girmeyiz ama mecburen gireceğiz sanırım böyle bir şey olursa çünkü 3.dünya savaşı çıkarsa rusya-amerika birbirleriyle savaşınca israil filistini işgal edicek biz de buna dayanamıyacağız israile savaş açaçağız diye düşünüyorum.

İsrail'e aleyhinde hiç kötü birşey yapmayacağız , ya seyredeceğiz yada İsrail'i destekleyeceğiz.

VinLaden

Kıdemli Üye
13 Eki 2015
2,835
3
Oxymoron

1- Türkiye nasıl savaş girmiyor açıklar mısın? Ortadoğu karışıklığında merkezde bulunan bir ülke, belki de ortadoğu yüzünden çıkabilecek bir savaşta nasıl nötr kalabiliyor?

2- Savaşa girmedik tamam iyi. Neden Filistin gibi bir ülke için kendimizi ortaya koyuyoruz?

ahmetk128

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,287
0
Ötüken

dediklerine katılıyorum eğer bunlar olmassa türklük falan işlemeyecek çünkü göğüs göğüse savaşmıcaklar

Sizlere birşey soracam 1. dünya savaşına girdiğimizde donanmamız ne kadar güçlüydü mermimiz ne kadardı sağlık araç gereçleri ne kadardı toplarımız tüfeklerimiz ne kadardı neredeyse yok denecek kadar az idi ama avrupanın elinde bizden daha iyisi bizden daha fazlası var idi sonuç ne oldu hala yaşıyoruz ve buradayız...

zProXy

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
314
1
Bence 3. Dünya savaşına kadar bütün Müslüman ülkeler birleşecek ve savasi kazanacaz

ExceLansPro

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
574
0
1- Türkiye nasıl savaş girmiyor açıklar mısın? Ortadoğu karışıklığında merkezde bulunan bir ülke, belki de ortadoğu yüzünden çıkabilecek bir savaşta nasıl nötr kalabiliyor?

2- Savaşa girmedik tamam iyi. Neden Filistin gibi bir ülke için kendimizi ortaya koyuyoruz?

Açık ve net söylüyorum Filistin için savaşmam..Hiç bir ülke için savaşmam, kendi ülkeme göz dikmiş olanlara karşı savaşırım sadece.

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4

Savaş Çıkarsa Zaten Bizim Üzerimize Oynıyacaklar Acınası Ama Gülünç De :RpS_bored:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.