3.Dünya Savaşının Galipleri Kim Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cyhero

Katılımcı Üye
19 May 2016
815
0
Ne olursa olsun,TÜRK askerinin iman gücü başka hiçbir ülkede,millette yoktur.
Ayrıca savaş sadece kan döker,ben de hiçbir ülkenin kan dökmek isteyeceğini zannetmiyorum.

VinLaden

Kıdemli Üye
13 Eki 2015
2,835
3
Oxymoron
Açık ve net söylüyorum Filistin için savaşmam..Hiç bir ülke için savaşmam, kendi ülkeme göz dikmiş olanlara karşı savaşırım sadece.

Şöyle bir zihniyet lazım bize işte. İsrail Kıbrıs Harekat'ında atacak mermimiz yokken silah nakliyatı yapıyordu. İran dışında hiçbir ortadoğu ülkesine destek vermemeliyiz.

St0r

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
406
0
Bence anı yaşamak daha iyi :) 3.Dünya savaşının kazananı olmaz.

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Sizlere birşey soracam 1. dünya savaşına girdiğimizde donanmamız ne kadar güçlüydü mermimiz ne kadardı sağlık araç gereçleri ne kadardı toplarımız tüfeklerimiz ne kadardı neredeyse yok denecek kadar az idi ama avrupanın elinde bizden daha iyisi bizden daha fazlası var idi sonuç ne oldu hala yaşıyoruz ve buradayız...

Dostum tamam bizim silahımız vs yoktu ama zaman ve teknoloji çok önemli unsurlar.
savaş eskiden nasılmış ağır makinalı silah azmış genelde ateş ediliyor mermi bitince süngülerle savaşa devam ediliyormuş.

Peki şimdi nasıl ?

s-0084350cc92f5077a34afaaa28efec2bed207778.webp

İşte böyle.

görüyorsun 1 kaç dakika'da sonuç. bu devirde gücü olan yürür. tabi biz türkler kanımızın som damlasına kadar savaşırız ama dediğim gibi bu kafayla gidersek zor kazanırı.

ExceLansPro

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
574
0
1Nyv4D.jpg

TUBİTAK'da Ayet okunmuş fasulye 1. oldu :D Doğru diyor bu kafayla bizi dümdüz ederler.

Ahyx

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
640
0
Secret kb.
Cevaplara baktımda bizi silerler gibi cevaplar atılmış.
3.Dünya savaşı büyük olasılıkla Müslümanlar kazanacak.
Peki sen bu kanıya nerden vardın derseniz.
Baba vanga, Nostradamus, gibi büyük kahinler Müslümanlığın avrupa yı ele geçireceğine ve bir süper güç olacağını söylemiştir.
Tabi bu olaylar nerdeyse tüm kehanetlerini tutturmuş adamların konuşmasıyla yürümez diyebilirsiniz.
2. Olarak söylemeden edemiyecegim Nükleer bomba felan demişsiniz yahu az bilginiz olsun şu konuda Atom bombası felan atmak o kadar kolay bişey değil.
1:Misal senin attığın yerin yanındaki komşularıda bu Atom bombasından zarar görecek ve sana savaş ilan edecekler.
2:Atom bombası çok yakından atılması lazım yani uçaklarla ve şuanki teknolojiye bakılırsa o uçak kalktığı anda indirebilecek hava savunma sistemleri var. (Örneğin rusyada dünyanın en iyi mobil hava savunma birimi var adını unuttum bişey-500 dü)
3:Saldırdığın yere Atom bombası atarsan orayı ele geçiremessin zaten ve attığın yer muhtemelen birliklerine yakın olacağı için sende zarar görürsün.
4:Savaşı kazansan bile Radyasyon yüzünden fethettiğin bölgeleri kullanamassın.
5:Kuzey Kore gibi bir manyak değilsen atmazsın :)

ahmetk128

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,287
0
Ötüken
Dostum tamam bizim silahımız vs yoktu ama zaman ve teknoloji çok önemli unsurlar.
savaş eskiden nasılmış ağır makinalı silah azmış genelde ateş ediliyor mermi bitince süngülerle savaşa devam ediliyormuş.

Peki şimdi nasıl ?

s-0084350cc92f5077a34afaaa28efec2bed207778.webp

İşte böyle.

görüyorsun 1 kaç dakika'da sonuç. bu devirde gücü olan yürür. tabi biz türkler kanımızın som damlasına kadar savaşırız ama dediğim gibi bu kafayla gidersek zor kazanırı.

Ama şimdi eski zamanda süngüyle en çok biz savaşmadıkmı bizim askerlerimiz ilerlerken düşmanlar sıkmaya hala devam ediyordu

Haklısın şimdiki bombaların haddi hesabı yok ama Tanrı istemedikçe yenilmeyiz birçok olay gerçekleşmişti 1. dünya savaşında yok olan filolardan tut mezarından çıkan din adamlarına kadar

Türk olmaz ise İslam ve saygınlığı düşer ve neredeyse yok olmaya gider

Preceptinn

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
346
0
-İnferno
israile filistin için savaş çıkarsa biz asker göndermeyiz sadece silah tank.vb yardım yaparız geriside kendimiz için savaşırız sonuçta vatan için doğduk vatan için ölüceğiz değil mi

VinLaden

Kıdemli Üye
13 Eki 2015
2,835
3
Oxymoron
Cevaplara baktımda bizi silerler gibi cevaplar atılmış.
3.Dünya savaşı büyük olasılıkla Müslümanlar kazanacak.
Peki sen bu kanıya nerden vardın derseniz.
Baba vanga, Nostradamus, gibi büyük kahinler Müslümanlığın avrupa yı ele geçireceğine ve bir süper güç olacağını söylemiştir.
Tabi bu olaylar nerdeyse tüm kehanetlerini tutturmuş adamların konuşmasıyla yürümez diyebilirsiniz.
2. Olarak söylemeden edemiyecegim Nükleer bomba felan demişsiniz yahu az bilginiz olsun şu konuda Atom bombası felan atmak o kadar kolay bişey değil.
1:Misal senin attığın yerin yanındaki komşularıda bu Atom bombasından zarar görecek ve sana savaş ilan edecekler.
2:Atom bombası çok yakından atılması lazım yani uçaklarla ve şuanki teknolojiye bakılırsa o uçak kalktığı anda indirebilecek hava savunma sistemleri var. (Örneğin rusyada dünyanın en iyi mobil hava savunma birimi var adını unuttum bişey-500 dü)
3:Saldırdığın yere Atom bombası atarsan orayı ele geçiremessin zaten ve attığın yer muhtemelen birliklerine yakın olacağı için sende zarar görürsün.
4:Savaşı kazansan bile Radyasyon yüzünden fethettiğin bölgeleri kullanamassın.
5:Kuzey Kore gibi bir manyak değilsen atmazsın :)

Vay be ne zamandır kehanetlere göre savaşılıyor? İslam Dünyası Ülkeleri kendi topraklarını koruyamıyor. Avrupayı nasıl işgal edecekler?
Atom bombası zaten direk kullanmak için değil böyle baskı kurmak içindir. Pasifik'te bulunan NATO füze gemileri nükleer başlıklar taşıyabiliyor ve taşıdığı başlıklar 3-4 mach hızında ilerleyebiliyor. Yani Pasifik'ten bizi 15-16 dakikada vurabilirler. Yine de tabii ki kullanılabilir bir yöntem olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca THAAD gibi yüksek mesafeli ve atmosfer mesafeli füzelerden haberin yok sanırım ..

ahmetk128

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,287
0
Ötüken
israile filistin için savaş çıkarsa biz asker göndermeyiz sadece silah tank.vb yardım yaparız geriside kendimiz için savaşırız sonuçta vatan için doğduk vatan için ölüceğiz değil mi

Peki neden böyle bir yardım yapacağız
Türkmen dağına yaptık mı
Doğu Türkmenistana yaptık mı
Azerbaycana yaptık mı

kurtulus145

Katılımcı Üye
8 Haz 2014
323
0
NASA
Ya siz nasıl Filistin için savaşmam diyorsunuz... Onlar bizim kardeşimiz. Diğer ülkeler Türklerden kurtulmak istemiyor . Onların amacı Müslümanları öldürmek.

ExceLansPro

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
574
0
Ya siz nasıl Filistin için savaşmam diyorsunuz... Onlar bizim kardeşimiz. Diğer ülkeler Türklerden kurtulmak istemiyor . Onların amacı Müslümanları öldürmek.

Siz 1.Dünya savaşında Arapların ne yaptığını bilmiyorsunuz herhalde? ayrıca filistinliler kendi toprağını sattı.Şimdi acılarını çeksinler bakayım.Hiç umrumda değiller.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.