5 saniyede Klasör gizleyin, şifreleyin! Programsız!

muhammedali_853

Yeni üye
19 Eyl 2007
15
0
Sevgili arkadşım biri oraya biri buraya koymamış.Dikkatli takip edersen ilk arkadaşımız konuyu koymuş fakat ufak bir renk hatası :) yüzünden diğer bir arkadaş o ufak ayrıntıyı düzeltip tekrar yazmış..hepsi bu

gelelim senin durumuna;

***masaüstüne yeni bir not defteri aç.Sonra arkadaşımızın verdiği kodları kopyala/yapıştır yaptıktan sonra kırmızı renklerle verilen yere istediğin şifreyi yaz.Sonra belgeyi farklı kaydet.Farklı kayderken istediğin bir isim ver ve uzantısını .bat yap.Ör: dosya.bat

*** daha sonra oluşturduğun .bat dosyasına tıkladıgın zaman "FOLDER" diye bi dosya çıkacak bu dosyanın içine istediğin belge veya dosyayı at.Sonra tekrar . bat dosyayısına tıkladığın zaman şöyle bi ekran ve yazı gelecek "are you sure u want lock this folder y/n" oraya "y" yaz.

***Tekrar şifrelediğin dosyayı görmek istersen .bat dosyasına tıkladığın zaman karşına bi ekran gelecek ve şifreni girmeni isteyecek..

Güle güle kullanın..Arkaşdımızında eline sağlık ;)

arkadasim tesekkürler.ben diyorumki ayni yerde iki kere yazilmis demiyorum. bu ayni konu iki kere ayri yerde saat farkiyla yazilmis. neyse bu konuya da aciklik getirmisken arkadaslara sorum olacak.

gercekten bunu aranizda yapan var mi?

Son düzenleme:

muhammedali_853

Yeni üye
19 Eyl 2007
15
0
:)

arkadaslar cok sükür becerebildim :yaho1.herkesin göstermis oldugu emegine saglik. Allah razi olsun. kusura bakmayin bende bayagi ugrastiriverdim sizi. tekrardan özür:).
saygilar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.