5 saniyede Klasör gizleyin, şifreleyin! Programsız!

checkmate5

Yeni üye
21 Eki 2007
2
0
paylaşım için teşşek ama pek güvenilir deil çünkü bi insan giremiosa sinirlenip o çok gizli bilg olduğu dosyaya ulaşamıorsa dasyaismi.bat ı sağ tıkla----sil seceneklerinden silerek bizimde kullanamayacağımz bir hala getirebilr.......teşşk paylaşım içinnnn

mahmutmz

Üye
17 Eki 2007
122
4
dasssssss

eline sağlık kardeş güsel paylaşım ama bu kdr uzun olunca insan bayıyo ama emeğe saygı saol

curtis

Yeni üye
28 Eki 2007
2
0
arkadaşlar böle karaktersiz bi adamın dediğine kanıpta dosya şifreleyeyim demeyin.adam bütün dosyalarınızı çalıyor haberiniz olsun.nerden mi biliyorum benimkileri çaldıda o yüzden.ne yapacaksa benim dosyaları adi heriff.......

HEADROCK

Katılımcı Üye
17 Ağu 2007
576
1
66th Historical Way
arkadaşlar böle karaktersiz bi adamın dediğine kanıpta dosya şifreleyeyim demeyin.adam bütün dosyalarınızı çalıyor haberiniz olsun.nerden mi biliyorum benimkileri çaldıda o yüzden.ne yapacaksa benim dosyaları adi heriff.......

Hocam hiç bi şey anlamadım yaw..Nasıl çaldı yani dosyalarını..Biraz daha net açıklarmısın..Bende yaptım ama benim dosyalarımda bir sorun yok..Ha şu doğru daha önce da yazdığım gibi sağ tıklayıp düzenle dediğin zaman şifre ortada..Yani şifre açısından güvenilir değil.Ama bu söyledğin entersan.Çünkü daha önce kimse öle bi şey sölemedi...

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
sözlerine dikkat et şimdi sana mail attım oku bakalım ne yazmışım iiyiki de bu postunu okumdan atmışım, aslında sana yardım felan etmeyip süründürmek lazım ama öle biri deilm..

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
Hocam hiç bi şey anlamadım yaw..Nasıl çaldı yani dosyalarını..Biraz daha net açıklarmısın..Bende yaptım ama benim dosyalarımda bir sorun yok..Ha şu doğru daha önce da yazdığım gibi sağ tıklayıp düzenle dediğin zaman şifre ortada..Yani şifre açısından güvenilir değil.Ama bu söyledğin entersan.Çünkü daha önce kimse öle bi şey sölemedi...
yok böle bi şey, saçmalamayın napıcam sizin dosyalarınızı o kadar önemli işin aarasında bide bunlarla uğraşıoruz.. şifre ortadaymış o zaman siz de şifreyi kodlrla uyumlu bi şey yaparsınız .bat uzantılı dosyayı gizlersiniz olur biter işine gelmeyen de kullanmasın..

hantala

Kıdemli Üye
20 Tem 2007
3,277
33
HER YERDEYİM VALA:D
ya banned kardeş güzel bi konu açmışın bu dosyamı falan çaldı diyorlar yha bunlar bunlar dosyayı gizlemiştir bulamamıştır suç atmak için yer arıyolar yok çok başarılı bi konu saol...

curtis

Yeni üye
28 Eki 2007
2
0
arkadaşlar sorunu hallettim.programdan kaynaklanan bir hata olabilir.ben programı kaldırıp yeniden kurdum dosyalarıma ulaştım.eğer sizdede aynı sorun olursa kaldırıp yeniden kurun.hepinizin huzurunda banned arkadaşımdan tekrar özür diliyorum boş yere günahını aldım hepiniz beni affedin.böle bişey bidaha asla olmayacak ...

nevin6767

Yeni üye
27 Kas 2007
4
0
sagol arkadas, ilgin icin tesekkürler.aynen yazildigi sekilde uyguladim olmadi. demekki bende bisi var. hayirlisi bakariz bi caresine.
saygilar
belkide bat dosyasi olustururken bir hata yapiyorsundur sen not defteri av baslat kismindan ondan sonra dosyalari yapistir sonra kaydederken zaten uzantisi yazar sen ismini ver asd.bat diye sonra dene eger olmazsa sende problem ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.