/// _RoC_ Logger 6.3 \\\

Ne Tür Bir Güncelleme Umuyorsunuz ?

• Grafikler

Oy: 426 28.1%
  • Server

Oy: 461 30.4%
  • Stub

Oy: 125 8.2%
  • İşlevsel

Oy: 506 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    1,518

okral

Yeni üye
27 Eki 2010
11
0
özür dileyerek son olarak ilk indirme girişimimde avast hata verdiği için iptal etti bidaah denedım saatlık ındrıme lımıtınız dolmustur dedı avast için engelleyip bidahamı deneyım sizce?

okral

Yeni üye
27 Eki 2010
11
0
ilk defa bölye bır program kullanıcam yınede tsk ederım bide kullanımı sadece hacklıcegım msn adresınımı yazıcam?

okral

Yeni üye
27 Eki 2010
11
0
şimdi bana görsel bir anlatım yapabılrmsn kardeşim aha yenıyım kusurabakmayın sımdıden tskler

okral

Yeni üye
27 Eki 2010
11
0
sayın _RoC_ yenıyım ama ıhtıyacım olan şey hotmail almak o yüzden onerebılcegınz daha basit birşey varmı veya bu programı anlatabılrmsn

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Eski sürümlerin birinde görmüştüm dosyayı fud lamak vardı bunda sanırım fud yok :(

tikicik

Üye
10 Tem 2009
98
0
_ROC_ grafiğini güçlendirelim bunun :D

Bu arada stub tüklü değil dosya sayısı 0 falan yazan bölümde tam olarak napıcaz? neyi amaçlıyor o bölüm?

Son düzenleme:

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Merhaba birde bir şey daha bu da büyük ihtimal her logger ve rat gibi bilgileri kendi bilg im de yolluyodur ancak uzak bilg den log yollaması için kendi internet ayarlarında veya port ayarlrnda değişiklik lazım mI??

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
_ROC_ grafiğini güçlendirelim bunun :D

Bu arada stub tüklü değil dosya sayısı 0 falan yazan bölümde tam olarak napıcaz? neyi amaçlıyor o bölüm?

binder o dosya birleştirmek için

Merhaba birde bir şey daha bu da büyük ihtimal her logger ve rat gibi bilgileri kendi bilg im de yolluyodur ancak uzak bilg den log yollaması için kendi internet ayarlarında veya port ayarlrnda değişiklik lazım mI??

hayır

cmarten

Yeni üye
18 Kas 2010
2
0
Öncelikle Herkese Merhaba forumda yeni sektörde çakalım.Dostum Eline Sağlık güzele benziyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.