/// _RoC_ Logger 6.3 \\\

Ne Tür Bir Güncelleme Umuyorsunuz ?

• Grafikler

Oy: 426 28.1%
  • Server

Oy: 461 30.4%
  • Stub

Oy: 125 8.2%
  • İşlevsel

Oy: 506 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    1,518

gogtug54

Yeni üye
3 Şub 2010
50
0
arkadaşım ya kullanıcı adı veya şifre yanlış diyo (yanlış girme ihtimali mi sayma)
sorun nerde olabilir

askmali2

Yeni üye
29 Ocak 2010
32
0
Hll Olsnn Baba...!Yaw Roc Bırsey Soracam Sımdı Bunu Antılere Yakalanmaması Icın Ne yapmam lazım bır yol gösterırmısın bu konunun lınkı falan fılan yardımlarını esırgeme bızden...!

DaRKsoFT

Üye
19 Ocak 2011
130
0
Senden beklendigi gibi :D 2 gün girmesem dolduruosn bakalım 3 hafta bisy girmym napacan :D fbı a katılırsın artk nese tessekkurler calısıyor..

inanma

Yeni üye
10 Eki 2009
7
0
adam koymuş kimse görmüo galiba :D .exe bile virüslü hepsi :D nasil bi saçmaliktir ya :d herkezde sağol dio :D

10 Ara 2009
244
0
roc harikasın ya eline emeğine sağlık döktürmüşsün :)
ya thtnin arge bölümü baya gelişmiş ya :D tıkır tıkır çalışıyo mükemmel bişe :D

inanma

Yeni üye
10 Eki 2009
7
0
ya roc kardeş tmm belki ben yanlış anladım ama roclogger.exe virüs war tmm nse anladımda kurdum server.exe sonra kapadım roclogger.exe görev yöneticisini açtım roclogger.exe yazıyor bune :S pc res attım gine war bende işlemi sonlandırıp herşeyi sildim pcden roclogger ile ilgili :s

25 Nis 2010
202
0
tesekkurler paylasımın ıcın ama ben bunda test maılı aldgm halde aynı dosyayı actgmda loglar maılıme gelmıo suana kadar 3 pc attım hatta bırı deneme amaclı ama nedense maılıme loglar gelmıo napmam lazm gmaıl e denedm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.