/// _RoC_ Logger 6.3 \\\

Ne Tür Bir Güncelleme Umuyorsunuz ?

• Grafikler

Oy: 426 28.1%
  • Server

Oy: 461 30.4%
  • Stub

Oy: 125 8.2%
  • İşlevsel

Oy: 506 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    1,518

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
test maili alabiliyorsan sorun karşı pcdedir

bu arada programın bazı bölümlerinde geçiş şart olduğu için ctrl alt del de gözüküyor reset atınca gider

inanma

Yeni üye
10 Eki 2009
7
0
roc kardeş bu keyloggeri kendi pcmdede çalıştıramadm ama nse 5 bekliom inş böle olmaz yani hani şu görev yöneticisi sonra .exe virüs yani o tarama sonucunda kendinde koymuşsun

askmali2

Yeni üye
29 Ocak 2010
32
0
Roc Bu İşlerde Daha Yenıyım Bunun İçin Sadece Modemde Port Açmam Lazım Değilmi Yanı Ip yı Sabıtlemeem Falan Gerek Yok Ne yın Lazım Olduğuınu Yazarsan Sevınırım...1

askmali2

Yeni üye
29 Ocak 2010
32
0
Roc Kardeşim Anladım Pekı Programdakı 587 Portu Ne İçin Modemde Port Açmaya Gerke yokmu Yoksa Sadece Orası Öylemi duracak

cLy

Üye
1 Şub 2011
78
0
İstanbul
Yanlış ' yer olabilir şimdiden özür dilerim yalnız.

Bilgilerimi doğru yazıyorum ' . Sürekli yalnış oldugu göstergesini veriyor.

Resimler açılmadıgı için yardım alamıyorum

Port ve smtp.gmail.com

Yerlerine Neleri yazıcagımı bildirirmisiniz '

Acemiyim ' Şimdiden teşekkürler.

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
toplu cevap atayım

virüs algılaması normal çünkü kendisi bir virüs pcnize zarar verecek hiçbirşey bulunmamakta

resimler silinmiş olabilir üzgünüm tinypicden almıştım

smtp ve port yerleri aynı şekilde kalmalı

yeni version üzerinde çalışıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.