/// _RoC_ Logger 6.3 \\\

Ne Tür Bir Güncelleme Umuyorsunuz ?

• Grafikler

Oy: 426 28.1%
  • Server

Oy: 461 30.4%
  • Stub

Oy: 125 8.2%
  • İşlevsel

Oy: 506 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    1,518

lorenss

Üye
6 Ağu 2011
109
0
Aydın
_RoC_ arkadaşlara, bizim sınıftaki kızlara falan gönderıyorm oyun alın falan diye. açıyolar ekrana bişi gelmyr diyolar. fakat sahte hata mesajı falan eklyrm ama maile log da gelmyr bazı arkadaşlarda

keyloger.exe - Bileşenin Konumu Bulunamıyor
mozsqlite3.dll bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı. Uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu giderebilri..

bu hata gelyr bazılarında hiçbirşey yardımcı olrmsn :S

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
anti-virüs yakalıyor olabilir.

mozilla yüklü windows7 lerde sorun olabilir.o yüzden mozsqlite hatası çıkıyor stealer özelliğini deaktif edersen sorun çıkmaz

bu arada arkadaşlar stubu göndermeyin serverı gönderin :D

Theher0zeus

Yeni üye
4 Ağu 2011
13
0
mrb

Test mailini gönderiyor ama kendi bilgisayarımda test bile etmeme rağmen logları kayıt edip mail adresine yollamıyor. Üstelik bir kaç mail adresi ile test ettim gereksize de gitmiyor.

Şuan bilgisayarımda açtım gene gitmiyo loglar üstelik 4-5 server kurdum farklı emaillerden 1 saat bekledim 15 dakikada bir log atması gerekiyordu atmad sonra sistemden taratıp sildim gene başka server açtım farklı emailden gene yollamadı . Sorun bana mı özel yoksa genel bi problem mi oluştu?

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
arkadaşlar ayarlamalarda yanlışlık yapmış olabilirsiniz.size tavsiyem gmail den gmaile log gönderttin

xLargeViP

Katılımcı Üye
4 Tem 2011
780
0
Microsoft
usta her hangi bi yanlıs yapmadım kullanımı basit zaten loglar gelmiyor ama.test maili geliyor bide en dandik antiyede yakalanıyor bi çözümün varmı bunun için

Theher0zeus

Yeni üye
4 Ağu 2011
13
0
Mrb öncelikle program için tekrar teşekkür ederim.

Zaetn gmail'den gmail'e yollatıyorum ben mi hata yapıyorum acaba bi yerde diyerek videoyuda izledim hyr hata yapmıyorum aynı şekilde kuruyorum programda sorun oluştu sanırım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.