/// _RoC_ Logger 6.3 \\\

Ne Tür Bir Güncelleme Umuyorsunuz ?

• Grafikler

Oy: 426 28.1%
  • Server

Oy: 461 30.4%
  • Stub

Oy: 125 8.2%
  • İşlevsel

Oy: 506 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    1,518

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
arkadaşlar programda log gelişi düzgün zaten mail geliyorsa her halikarda gelir loglar.yaptığınız bir hatadan veya gmailin manyaklığından kaynaklanıyordur.sanırsam gidip aol veya yahoo kullananlar var.en iyi log gelişi gmail ve hotmaildir.

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
Ben açıklama yapmak istiyorum özelliklede Log Maili gelmiyor diyen Kardeşlerim için...
Şimdi kardeşlerim orada zaten server kurarken en başta isterseniz hostunuza isterseniz mail adresinize yollayabiliyorsunuz...
Loglar ayarladığınız süre bitiminde size yazdığınız HMail ve GMail hesaplarına sorunsuz gelmektedir.
Fakat siz gidipte herkesin bildiği gibi KeyLoggerların desteklemediği Aol, OoVoo, Yahoo gibi hesaplarınızı yazdığınızda bu alanda profesyonel şirketlerin yazdığı Keyloggerlar gibi bazı teknik hatalar oluşup geç veya hiç gelmeme olasılıkları oluyor...
Bunu göze alaraktan size tavsiyem Server kurarken gözüken mail adreslerinden 1'er Account hesabı alarak Sanal PCniz veya kurban seçtiğiniz birkaç arkadaşınızın Bilgisayarında hepsini denemeniz...
Ben Sanal PC'de ve Kurban seçtiğim 5 kişide sorunsuz HMail ve GMail hesabıma Loglar geldi...
Siz hala gelmediği konusunda diretiyorsanız PCnizden kaynaklanan sorunları veya karşı tarafta DeepFreeze olma olasılıklarını hiç hesaplamamışsınızdır.Yanlış mıyım?

Son düzenleme:

merttore

Üye
8 Ağu 2011
149
0
_RoC_ eline sağlıkta ben ilk senin logger'ı indirmeyi denedim ancak %99 virüs buluyordu , sonra sanal pc'den denedim firewall'sız aynı hatayı verdi. Sebebi benden kaynaklanan bir şey mi acaba; ama benden kaynaklanacağını düşünmedim , fudluk düşmesin diye vt'den de taratmadım. Yardım edersen sevinirim :)

DjCuBLoS

Yeni üye
17 Ağu 2011
2
0
Ya Arkadaslar Uzaktan İp Adresi Sayesinde,Baglandıgım PC'nin Bütün Şifrelerine Sahip Olabileceğim Bir Program Varmı? Cevabı Özel Mesaj Olarak Atarsanız Sevinirim...Şimdiden Tşkler

ufuk228

Üye
17 Şub 2011
198
0
istanbul
S.A BEN BU ROC PROGRAMINI İNDİRDİM YALNIZ SERVER HERŞEYİ YAPIYORUM AMA SERVERİ KENDİMDE DENİCEM AÇMIYO HATA VERİ NEDEN ACABA ?
YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM :diablo:diablo

ufuk228

Üye
17 Şub 2011
198
0
istanbul
yardım.....

Acil yardım edin ben bu programı indirdim ama uygulama düzgün başlatılmadı falan diyo kod falan veriyo ama server kuruyorum bu arada net. Fre. 4,0 da yüklü denedim olmadı yardım pls :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.