/// _RoC_ Logger 6.3 \\\

Ne Tür Bir Güncelleme Umuyorsunuz ?

• Grafikler

Oy: 426 28.1%
  • Server

Oy: 461 30.4%
  • Stub

Oy: 125 8.2%
  • İşlevsel

Oy: 506 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    1,518

panpaa21

Yeni üye
4 Ocak 2012
9
0
ben çoq araştırma yaptm forumdan fln baya bilgi edindm ama şu turkojanı çözemedm yardım edecek arkadaşlar mı?

Roninmax

Yeni üye
5 Ocak 2012
21
0
arkadaşlar ben herşeyi yapdımda Şimdik Log lar benim msn me geliyor son 30 dk dan beri 3 sefer geldi gayet güzel :D ama bi sorun var ben o server ile Dll yi de upload ettim hangisini karşıdaki Pc ye gödnermem lazım yada kurdurmam lazım ou bi söylerseniz ben birisine Serveri gönderdim ama açamamış yanlış mı gödnerdim benim yazdığım hata gödü gitti adama ama bana 25 dk dan beri log gelmedi diyerinide kurdurma şansım olmadı Dll yi mi kurduracağım acaba ?

Roninmax

Yeni üye
5 Ocak 2012
21
0
Hayır Dll yi değil server.exe yi yollacaksin.

Başkanım Birde Ben Icon yapamıyorum ya neden Olabilir sistem dosyaya erişemedi diyor acaba Bu pro Sürümdemi geçeri ? Benim Metin belgesi ıconunda yollamam lazımda Bunu nasıl yapa bilirim ayrıntılı bilgi verirseniz çok iyiolur Tşkrler

Roninmax

Yeni üye
5 Ocak 2012
21
0
Yaw arkadaşlar ben Birisine gönderdim çalışıyordu 1 saat kadar güzel bir şekilde çalışdı fakat Pc kapatıp atçınca Veriler gelmez oldu yani loglar gelmez oldu Kendini oto çalıştırmıyırmu bu .s ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.