/// _RoC_ Logger 6.3 \\\

Ne Tür Bir Güncelleme Umuyorsunuz ?

• Grafikler

Oy: 426 28.1%
  • Server

Oy: 461 30.4%
  • Stub

Oy: 125 8.2%
  • İşlevsel

Oy: 506 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    1,518

ersan74

Katılımcı Üye
7 Tem 2010
451
0
kurbanda net fremawork gerekli mi acaba? gerekliyse hangi sürümü gerekli? Birde bunu nasıl fudlarız crypter işe yarar ömı?

Mixus

Üye
17 Tem 2009
169
0
_ROC_ NET 2.0 ile derlesene projeden herkes 4 kurmaz.

Bide .NET desteğini kaldıramazsın vb2005,vb2008,vb2010 ile yaparsan.
Programda gördüm.

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
Windows artık tum programların da otomatik olarak net framework son sürümlerini yüklüyor

Messenger vb.

Roninmax

Yeni üye
5 Ocak 2012
21
0
Başkan ben server oluşturuyorum her şey doğru fakat bana 2 kb büyüklüğünde bir dosya gönderiyor neden acaba bunu da Kurbanın Pc sine kurduğumda hiç bir şey olmuyor kendi Pc me bile kuramıyorum Sorunu biliyorsanız açıklaya bilirmisiniz

roclogger.jpg

Son düzenleme:

Roninmax

Yeni üye
5 Ocak 2012
21
0
Videoyu izleyerek yapdım kendime 3 tane server oluşturmuşdum.. Fakat sonradan böyle bir şey olmaya başladı :S Foto yada videoya gerek varmı koyayımmı yoksa sorunu az da olsa anlabildinizmi başkanım... ? :)

Birde normalde oluan serverin boyutu 17 kb oluyordu

Bu sorunda kurulan server 2 kb büyüklüğünde :(

Son düzenleme:

Roninmax

Yeni üye
5 Ocak 2012
21
0
Arkadaşım sen büyük ihtimal yanlış birşey ler yapıyorsun

Kendi virüs programım serveri ayıklıyormuş sorunu buldum virüs programını 5 dklığına iptal edip öyle oluşturuyorum serveri :) Fakat icon yaparken sistemde gerekli dosya yada program bulunamadı diye bir hata alıyorum siteme hangi dosya yada programı kurmam gereliki :S

Roninmax

Yeni üye
5 Ocak 2012
21
0
İcon yapamıyorum ama Birde sistem kapanıp açılınca gidiyor bence Böylesi Loggerin Gereği Yok diyorum kendim denedim kendi Pc de anti vürüsü kaldırdım Serveri kurdum Pc kapatıp açdım çalışmadı.. Görev yönetisicini iptal etmiyor.. Flashlara bulaşmıyor.. Ağ Bağlantısı olan Pclere de bulaşmıyor.. fakat özelliklerinde hepside var anlayamadım

Emeğe saygı

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
Sagolasin arkadaşım.elbette hatalar var bunları sizlerle aşacağız.deneyip rapor ettiğin için tekrardan teşekkürler.final sürümünde bunları halledeceğiz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.