/// _RoC_ Logger 6.3 \\\

Ne Tür Bir Güncelleme Umuyorsunuz ?

• Grafikler

Oy: 426 28.1%
  • Server

Oy: 461 30.4%
  • Stub

Oy: 125 8.2%
  • İşlevsel

Oy: 506 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    1,518

MrKeylogger

Yeni üye
24 Ocak 2012
6
0
Kenya
Her şey iyi güzel de gmail de hata verio her şeydoğru şifre dahil defalraca kontrol ettim bu keylogun bi açığı tabi söz edilen bi keylog varsa ?

MrKeylogger

Yeni üye
24 Ocak 2012
6
0
Kenya
ahahaha evet kabul gmail patlamış durumda benim hatam özür dilerim. FAKAT ben senin yani Rocloggeri evillogger la karşılaştırıyorum. ikinizinde loggerları muhteşem . en ince ayrıntıya kadar uğraşmışınız . emeğinize saygım çok büyük. Fakat şöyle bi sonuca vardım İkinizin keylogglarıda metin2 , wolfteam gibi oyunlar açıldığında yazılan hiç bir şeyi görüntüleyemiyor. Evilloger de Metin2 vb programların açıldığı mail de gözüküyor fakat evillogerden daha iyi olan Rocloger de ne programın açıldığı gözüküyor nede program açılnca oraya ne yazdığı gözüküyor evillogerda böyle bi sorunla karşılaştığımda olabilir dedim . FAKAT baştan aşağıya senin gibi bir ustanın (benim gözümde bir ustasın başkası ne der bilemem) düzzenlediği keylogda böle bi açığın olması beni düşündürüyor. Umarım bu hatayı fark eder düzeltirsin

hmtsbr

Üye
18 Ocak 2012
53
0
Pasam,

yahoo dan yine kendime gonderdim ve hotmail gelen attachment i unsafe diye blocked yapti. Bu programi kullanan varsa bi nasil karsi tarafa yamalamis soylesin yaww...

MrKeylogger

Yeni üye
24 Ocak 2012
6
0
Kenya
Pasam,

yahoo dan yine kendime gonderdim ve hotmail gelen attachment i unsafe diye blocked yapti. Bu programi kullanan varsa bi nasil karsi tarafa yamalamis soylesin yaww...

Paşam gmail al kendine onu yaz. Sonra severi oluştur upload et. Karşı tarafada nasıl yutturcaksan artık indirip Açmasını sağla sonra sana yani gmailine mesaj olarak gelecektir.:secret

delta711

Yeni üye
25 Ocak 2012
40
0
s.a öncelikle eline salık lider ben yeniyim bunu karsıya nasıl yollayacaz bir indirme sayfasına yukleyıpdemı yoksa maılle felan atabılırmıyız saygıler

hmtsbr

Üye
18 Ocak 2012
53
0
Paşam gmail al kendine onu yaz. Sonra severi oluştur upload et. Karşı tarafada nasıl yutturcaksan artık indirip Açmasını sağla sonra sana yani gmailine mesaj olarak gelecektir.:secret

hocam gmail de var zaten olustururken gmail kullandim. fakat ne hotmail ne de gmail serveri gondermiyor exucatable dosya deyip gondermiyor. yahoo gonderiyor fakat hotmail zararli dosya deyip acmaya izin vermiyor. Aciklamasi olan varsa dinliyoruz. haa benim amacim kisinin sirket mailini gorebilmek.

leventozgur

Yeni üye
27 Kas 2010
1
0
1327748219828.jpg

Kendi serverlerinide gmmüşler client'in içine!...

blazzers07

Yeni üye
6 Kas 2011
44
0
Antalya
Selamın Aleyküm Roc Kardeşim Programın Kullanımı Biraz Detaylı Şekilde Verebilme Şansın Var mı Yardımcı olursan sevinirim. Allah Razı Olsun :)

VeremqoLia

Yeni üye
30 Ağu 2011
25
0
Roc Ellerine Sağlık Ama Bnde Çalşımadı Win7 Netframework 4 de Yüklü Ama Açılmıo Bİ Yardımcı Olursan Sevinirim

hmtsbr

Üye
18 Ocak 2012
53
0
Roc pasam,

programi attin ortaya, calistirmak icin kendimizi paraliyoruz. bir suru soru sorduk ama bir care olan cikmadi. ne hallere dustuk bir kadin yuzunden yaawwwww :(((

hmtsbr

Üye
18 Ocak 2012
53
0
Lord,

Logger1 de "keyloggersu anda C:\windows\roc_keylogger.txt dosyasina isliyor ' diyor ama c:\windows da oyle bir dosya yok bende. kendi kendime gonderdim ve guya server i kurdum. simdi kendi bilgisayarimda da loglar gelicekmi ki su ana kadar gelen bir sey yok.

Bide arkadasin dedigi gibi sizlere guvenip bu programlari indiriyoruz, ayrica kendinize log kayit gelmiyor demi?

InvisibleLord

Katılımcı Üye
14 Eyl 2011
984
0
Yoğun Bakım
Lord,

Logger1 de "keyloggersu anda C:\windows\roc_keylogger.txt dosyasina isliyor ' diyor ama c:\windows da oyle bir dosya yok bende. kendi kendime gonderdim ve guya server i kurdum. simdi kendi bilgisayarimda da loglar gelicekmi ki su ana kadar gelen bir sey yok.

Bide arkadasin dedigi gibi sizlere guvenip bu programlari indiriyoruz, ayrica kendinize log kayit gelmiyor demi?

İşletim sistemizin Windows olduğu sürece o dosya dizini vardır. Klasör seçeneklerinden Gizli Klasörleri göster deyip tekrar deneyin.
Serveri kendi pc'nizde açarsanız doğru şekilde yaptıysanız bilgileriniz gelir.
_RoC_ abinin öyle birşey yapacağını zannetmiyorum Yazılım Ekibinde onca emek verdi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.