/// _RoC_ Logger 6.3 \\\

Ne Tür Bir Güncelleme Umuyorsunuz ?

• Grafikler

Oy: 426 28.1%
  • Server

Oy: 461 30.4%
  • Stub

Oy: 125 8.2%
  • İşlevsel

Oy: 506 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    1,518

InvisibleLord

Katılımcı Üye
14 Eyl 2011
984
0
Yoğun Bakım
Krdesm hep sorularıma cevap veriyorsun ilgileniyosun teşekkür ederim teşekkkürümü verdim
Suan indiriyorum bi sorun cıkarsa sorarım inş yardım alırım

Elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum program kodllama dili nedeniyle çalışması için net framework'e ihtiyaç duyuyor normalda Windows7 lerde vardır ama galiba sizin ki hasar almış verdiğim linkten yükleyin düzelmesi lazım. Çözülmezse net framework'u kaldırıp tekrar kurduktan sonra bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra tekrar deneyin.

28 Ocak 2012
69
0
Antalya
Ya yükledm bir yere sw olusturuldu diyo bulamadım C / ********s and settings / administrator / Local setting fln diye gidio ama bende administratorun içinde bulamadım local settingsi yardımcıolun

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
Direk yollarsan anti viruslere yakalanabilir.uygun bir Crypter bul undetected bölümünden veya anti virüsü etkisiz hale getir sonra bilgisayara kur

OzeRSnmzY

Üye
18 Şub 2011
109
0
30
Bursa
Allah bu kodları yazarken yorulan parmaklarına zeval vermesin.. Tek kelimeyle harika ! Teşekkürler başarılarının devamını dilerim.. Eline koluna parmağına sağlık :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.