Acunetix WVS Açık Bulma Programı Kullanım

DBH

Katılımcı Üye
17 Tem 2013
261
0
Yeni başladım yardımlarıznızla inş iyiy işlere imza atarım Teşekkürler.

By Ghost

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
941
2
C:\Linux
acunetix sizdede aynısı yaptımı bilmiyorum ama dikkatli olun ben siteyi taratırken site yavaşladı ve çöktü anasayfaya bi süre ulaşılamadı site çalıştığım yerin sitesyidi açık varsa kapatcaktım ama iş yerin sitesini kısa süreliğine çökerttim :) Her neyse kendi sitenizi taratırken dikkat edin torrent gibi bi yapısı var sunucuya posta yollarken programı kullanan kişilerdende posta yollamasını sağlıyor ve bu sunucuya milyonlarca posta yollaması demek tek başınıza deilsiniz dediğim gibi torrrent gibi bi sistemi var yani saldırı yapmış oluyorsunuz :)

Dediklerimi yaşadım ve şirketin web sorumlusu olmasaydı siteyi açamicaktım allahtan kısa sürdü programı iyi öğrenin gerçekten bulduğu açıklar üzerine posta gönderiyo ve göndertiyo aman dikkat :)

xlantra51

Üye
27 Tem 2013
145
0
arkadaşım açığı bulduk tamam skıntı yok bundan sonra ne yapmam lazım çok kısa bilgi verir misin

hernandez

Katılımcı Üye
27 Tem 2013
420
0
Anlatım için teşekkürler bir sitede denedim acıkları buldu geri nasıl yapıcamızıda söylseydin ya :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.