Android Cihazı Hackleyin #UnequaL 30.06.2016 Yeni Sürüm

kowboy546

Üye
11 Ağu 2015
57
0
ellerine sağlık rar pass alabilirmiyim

ayrıca bir sorum olacak, baska tele face üzerinden mesajla bunu yollasak oda actıgını varsayarak, androrat ı bulastırdık dıyelım de, ayarlar kısmında kendi ağın üzerinde yapmıssın da baska telefona ag uzerınden yollamasak nasıl olacak ıs, duck dns nin nesini yapacaz, karsı tarafın ıp adresını mı bulacaz ?

MrExploit

Üye
23 Tem 2008
82
0
Vallahi çalıştı :) Resimler, cameradan resm video çekme herşey başarılı.
Ama Whatsap Özelliği için Root izni istedi. Bunun İçin yapılabiliecek bir şey var mı ?
Mesala Kurbanın tlefonunda yapılabilecek bir ayar var mı bunu kapatmak için.

Ya da Dosya explorerdan girip whatsap dosyalarına ve konuşmalara ulaşabilrmiyiz.
Yine Dosya Erişimi ile Facebook , Gmail Şifrelerine Ulaşabilrmiyiz ?

EDİT: Whatsap Dosyalrını , WhatsUp Wiever programıyla açıp mesajları okuyabiliyoruz arkdaşlar...
Ama bunun için sizden Telefonun data/data/whatsap/key dosyasınıdaki şifreyi istiyor. Çünkü bu şifreye göer whatsup konuşmaları şifreleniyormuş. Ve o dosyaya Root izni olmadan ulaşılamıyor.

Root sorunu için bir çözümü olan var mıdır ?

Son düzenleme:

MrExploit

Üye
23 Tem 2008
82
0
ellerine sağlık rar pass alabilirmiyim

ayrıca bir sorum olacak, baska tele face üzerinden mesajla bunu yollasak oda actıgını varsayarak, androrat ı bulastırdık dıyelım de, ayarlar kısmında kendi ağın üzerinde yapmıssın da baska telefona ag uzerınden yollamasak nasıl olacak ıs, duck dns nin nesini yapacaz, karsı tarafın ıp adresını mı bulacaz ?

karşı tarafın ipsine gerek yok.
Eyer kendi Ağındaki bir bilgisayara bağlancaksan kendi bilgisayarının ağ ipsini yazıcaksın.
Mesala benim. "192.168.2.11" , Modem Ayarlarından kendi bilgisarına DHPC atarsan , ipin sabitlenir.

Uzaktaki Kurbana yedirceksen , ip yerine duckdns domain name'ni yazıcaksın.
Mesala Benim xxxx..duckdns.org (xxx senin kendin olusturdugun domain)

Karşı tarafa apk , yani uyguluama dosyası olarak gönderim yapacaksın. Bunu Mesajla Facebook atmak mümkünmüdür bilmiyorum. Çünkü Facebook izin vermiyor, anca rarlayarak atabilrz. onunda Telefonda bunu açması zor. Kandırması daha da zor. Nasıl yediririz Kurbanlara fikirleri olan varsa Kullanalım..

pecorin09

Üye
2 Şub 2015
110
0
karşı tarafın ipsine gerek yok.
Eyer kendi Ağındaki bir bilgisayara bağlancaksan kendi bilgisayarının ağ ipsini yazıcaksın.
Mesala benim. "192.168.2.11" , Modem Ayarlarından kendi bilgisarına DHPC atarsan , ipin sabitlenir.

Uzaktaki Kurbana yedirceksen , ip yerine duckdns domain name'ni yazıcaksın.
Mesala Benim xxxx..duckdns.org (xxx senin kendin olusturdugun domain)

Karşı tarafa apk , yani uyguluama dosyası olarak gönderim yapacaksın. Bunu Mesajla Facebook atmak mümkünmüdür bilmiyorum. Çünkü Facebook izin vermiyor, anca rarlayarak atabilrz. onunda Telefonda bunu açması zor. Kandırması daha da zor. Nasıl yediririz Kurbanlara fikirleri olan varsa Kullanalım..

Evet şuan teknik olarak kurbana bunu nasıl yediririz o önemli. video izledim gayet başarılı ama şu sorulara cevap bulursam daha iyi olacak:

1. Kurbana apk yi face veya whatsapp üzerinden nasıl yedirecez?
2. Kurban apkyi aldı kurması mı lazım kurdu diyelim uygulamalardan kaldırdıktan sonra program çalışacak mı?
şuan aklımda olan sorular bunlar.

MrExploit

Üye
23 Tem 2008
82
0
Evet şuan teknik olarak kurbana bunu nasıl yediririz o önemli. video izledim gayet başarılı ama şu sorulara cevap bulursam daha iyi olacak:

1. Kurbana apk yi face veya whatsapp üzerinden nasıl yedirecez?
2. Kurban apkyi aldı kurması mı lazım kurdu diyelim uygulamalardan kaldırdıktan sonra program çalışacak mı?
şuan aklımda olan sorular bunlar.

Uygulamayı yükleyince çalışcak. Stealth modda çalıştırırsan , uygulaman gizli kalır. kaldıramaz. Ama ayarlar uygulama seçeneklerinden biraz anlıyorsa silebilir. Telefonda virüs oldugunu hissetmesse , bakacağını sanmıyorum. Silerse serverin artık çalışmaz

pecorin09

Üye
2 Şub 2015
110
0
Uygulamayı yükleyince çalışcak. Stealth modda çalıştırırsan , uygulaman gizli kalır. kaldıramaz. Ama ayarlar uygulama seçeneklerinden biraz anlıyorsa silebilir. Telefonda virüs oldugunu hissetmesse , bakacağını sanmıyorum. Silerse serverin artık çalışmaz

stealt modda çalıştırırsan demişsin bu modu biz mi kuruyoruz yoksa apk nin içinde kurban kurduğunda kendisi stealt moda kendisi alıyor mu kusura bakma biraz yeniyim bu konularda.

wirklichr

Üye
22 Eki 2014
79
0
Whatsapp root izni istediği için hiçbir rootsuz hedef cihazda çalışmaz geri kalanıyla biraz geç bağlantı olsa da tüm özellikler çalışıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.