Android Cihazı Hackleyin #UnequaL 30.06.2016 Yeni Sürüm

yakup4

Yeni üye
3 Ağu 2008
4
0
yardım

yapabilen arkadaşlar yardım edebilir mi lütfen bunu yapmam şart kız arkadaşımdan şüphe duyuyorum yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim ekran videosu görsem bile yeter bana duck dns port falan herşey düzgün ama altta opps diye hata veriyor versiyondansa çalışan versiyon linki verebilirmisiniz

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
1
64
İstanbul
dostum yeni linki indirdim opss diye hata veriyor ??????
Simdi denedim. Sorun cikmadi.
yapabilen arkadaşlar yardım edebilir mi lütfen bunu yapmam şart kız arkadaşımdan şüphe duyuyorum yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim ekran videosu görsem bile yeter bana duck dns port falan herşey düzgün ama altta opps diye hata veriyor versiyondansa çalışan versiyon linki verebilirmisiniz
Java se programini kur bakalım olur belki
virtual pcde bağlantı gelir mi
Virtual pcne android kurarsan gelir tabi

TROJAN65

Üye
26 Haz 2015
160
0
Trojan
Güzelde kardeş blue stacksda denediğmde bağlantı geliyor ama apk yı kapatığımda bağlantı gidyor bu ne saçmalık rat gibi değilmi bu ? adamın birine attığımızda daha bilgileri çalmadan apkı yı kapatcak nasl olcak çözüm ?

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
1
64
İstanbul

AirmoN

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
527
0
droidjack çalıştıramıyorum linkden indirdim javayıda yükledim bilgisayara droidjack tıklayınca birlikte aç kısmı çıkıyor ordan javayı seçiyorum ama yine çalışmıyor

AirmoN

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
527
0
beyler bi yardım edin yav java vs vs kurulu pcde droidjac a tıklıyorum birlikte aç yeri çııkıyor biri baksın

AirmoN

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
527
0
dynamic dns kısmına ne yazıcaz ? kendi bilgisayarımızın ıp sinimi yazıcaz yoksa karşı tarafın yani apk yi telefonuna attığımız kişinin ıp sinimi

kimmbubatuhan

Katılımcı Üye
20 Eki 2014
395
0
Aynı ağımdaki kişiye yapabiliyorum fakat mobil veriden internete girince server gidiyor yardım eder misiniz

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
1
64
İstanbul
Şimdi Bunu nasıl başka bi tele ata biliriz kardeşim net bi şekilde söylermisin tam anlamadım bem

Program bir virus olusturuyor. Apk uzantılı. Yani android telefonlarda baglanti veriyor. Sen de bunu baska bir android cihaza yollicaksin. Karsindaki kisi de apkyi yüklediği zaman clientine baglanti gelecektir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.