Android Cihazı Hackleyin #UnequaL 30.06.2016 Yeni Sürüm

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Hmm DroidJack v3 ha :) eline sağlık öncelikle. Ben de DroidJack v3 crackli test ettim. Ama çıkan sonuç hüsrandı malesef. O çoğunun çamur attığı AndroRAT tan bile daha az stabil. En son çıkan sürüm v4 dur bu DroidJack'in. Onun da cracklisi yok. Satın alıp denemek lazım...

kzyavc

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
801
0
Hmm DroidJack v3 ha :) eline sağlık öncelikle. Ben de DroidJack v3 crackli test ettim. Ama çıkan sonuç hüsrandı malesef. O çoğunun çamur attığı AndroRAT tan bile daha az stabil. En son çıkan sürüm v4 dur bu DroidJack'in. Onun da cracklisi yok. Satın alıp denemek lazım...

Dostum hata filen veriyor ama AndroRat gibi bağlantı gelmemezlik yapmıyor defalarca Skype'den mesaj attım bir iki tane bir şey söyledin yap diye yaptım ama işe yaramadı. Yardım et ki bizde bunu kullanmak zorunda kalmayalım dostum günlerce uğraştım.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Dostum hata filen veriyor ama AndroRat gibi bağlantı gelmemezlik yapmıyor defalarca Skype'den mesaj attım bir iki tane bir şey söyledin yap diye yaptım ama işe yaramadı. Yardım et ki bizde bunu kullanmak zorunda kalmayalım dostum günlerce uğraştım.

1-2 tane bir şey dediğin temel prensip garanti bağlantı için.

Videoda da bakarsan onları yapıyorum ve bağlantı geliyor.

kzyavc

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
801
0
Aynı deddiklerinizi yaptım çoğu kişide denedi sorunlu bir RAT olduğunu söylüyorlar bence DroidJack daha stabil kolayca bağlantı geldi size ulaşmaya çok çalıştım o temel dediğiniz şeyleride daha önce denemiştim hocam.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Aynı deddiklerinizi yaptım çoğu kişide denedi sorunlu bir RAT olduğunu söylüyorlar bence DroidJack daha stabil kolayca bağlantı geldi size ulaşmaya çok çalıştım o temel dediğiniz şeyleride daha önce denemiştim hocam.

Yani diyorsunuz ki illa Musileno gel de DroidJack'in neden stabil olmadığını anlatan bir video çek. Bağlantı geliyor zaten DJ'de orada bir problem yok. Asıl problem hiçbir fonksiyonunu çalıştıramamış olmam.

Androrat ise tam tersi :) bağlantı her zaman gelmiyor ama geldiğinde tam fonksiyon kullanabiliyorsunuz programı. Seçim sizlerin.

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
1
64
İstanbul

V4 vardı sanırım ama tam bilemiyorum. Bu stabil değilmi ?

kzyavc

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
801
0
Haklı Olabilirsin

Yani diyorsunuz ki illa Musileno gel de DroidJack'in neden stabil olmadığını anlatan bir video çek. Bağlantı geliyor zaten DJ'de orada bir problem yok. Asıl problem hiçbir fonksiyonunu çalıştıramamış olmam.

Androrat ise tam tersi :) bağlantı her zaman gelmiyor ama geldiğinde tam fonksiyon kullanabiliyorsunuz programı. Seçim sizlerin.

Ama bana bağlantı gelmiyor zaten gelse onu kullanırdım işiniz yokken bir el atar mısınız?

RapGame01

Yeni üye
26 Haz 2012
7
0
General Mobile Discoveryde Denedim , İnternet Bağlantısı Farklı Ağlar Üzerinden Kurulu , Bağlantıyı Alabiliyorum Fakat Hiçbir Özelliği Çalışmıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.