Android Cihazı Hackleyin #UnequaL 30.06.2016 Yeni Sürüm

netflix

Üye
22 Haz 2015
125
0
hocam aşağıda resimdeki gibi bir hata çıkıyor yardımcı olurmusunuz?

8ak8o4

(Resim gözükmüyorsa link: Screenshot by Lightshot )

Bamanoak

Yeni üye
7 Ağu 2015
13
0
Hocam iyi günler. Bir sorum olacaktı benim. Şimdi benim telefonum İOS. Ben bu apkyı iosuma atıp sonra kurbana bir şekilde yollayıp onun telefonuna sızabilir miyim ? Cevabınız çok değerli olacaktır. Paylaşımınız için teşekkürler bu arada.

Evilseed

Uzman üye
4 Haz 2014
1,041
0
Hocam iyi günler. Bir sorum olacaktı benim. Şimdi benim telefonum İOS. Ben bu apkyı iosuma atıp sonra kurbana bir şekilde yollayıp onun telefonuna sızabilir miyim ? Cevabınız çok değerli olacaktır. Paylaşımınız için teşekkürler bu arada.
bluetooth yoluyla apk yı atıp kurdurabilirsin

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
1
64
İstanbul
Hocam yani şimdi ben İphone telefonuma atıyorum sonra Bluetooth'dan kurbana attığım an program onda aktif oluyor değil mi ?

İphone den androide bluetoot çalısmıyor diye biliyorum, ama istediğin yere at androidde açılır, kurulum sağlanırsa bilgisayarındaki cliente kurban düşecektir. Piyasadaki android ratlar gibi değil, bağlantı restartta gitmez.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.