Android Cihazı Hackleyin #UnequaL 30.06.2016 Yeni Sürüm

24 Ocak 2012
60
0
29
YOZGAT
Kardeşim ben duckdns ile yapamıyorum ama o yere kendi ip mi yazıp telefonu aynı ağa bağlayınca yapabiliyorum sms okuma ve ses kayıt etme dışında tüm özellikleri çalıştırdım seni facebook tan ekledim yardım istemek için kabul etmemişsin. Rica etsem kabul eder misin ordan konuşalım

pislickene

Üye
10 Haz 2010
114
0
Kardeşim ben duckdns ile yapamıyorum ama o yere kendi ip mi yazıp telefonu aynı ağa bağlayınca yapabiliyorum sms okuma ve ses kayıt etme dışında tüm özellikleri çalıştırdım seni facebook tan ekledim yardım istemek için kabul etmemişsin. Rica etsem kabul eder misin ordan konuşalım

Aynen DuckDNS sıkıntılı bende yapamadım.

eenneess5467

Yeni üye
29 Ara 2008
15
0
Aynen , bağlantı gelse de özellikleri kullanamıyorsun zaten.Arkadaş yeni versiyon çıktı dedi sorunları giderdim bugün yada yarın atacağım dedi lakn 3.Gün oldu hala ses seda yok. İşi çıktı herhalde

ayabakb

Yeni üye
28 Haz 2016
3
0
Hocam hiçbir link vermemişsin bu dediklerini nereden indiricez videoyada baktım birşey yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.