Android Soru-Cevap Konusu

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,442
2,054
35
Osmaniye 80

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Moderatör tarafında düzenlendi:

selooocan267

Yeni üye
9 Şub 2019
5
0
Cevap: Android Soru Cevap Konusu By ZehirX

TOMAR Google lisans güncellemesi ve güvenlik sertifiklarını güncelledi o yüzden buil dosyası seni engelliyecektir. magisk işini görecektir

ilk defa duydum selooocan267 seni anlamak adına
1.Uygulama network kullanıyormu
2.Uyg. nerden editlemeye calısıyorsun PC\Android
3.hata dosyası veriyormu ?
bu sorularıma cvp verirsen
kullandıqın programların ismini falan yardımcı olmaya calısırım

Programın reklamını yapmak istemiyorum ben Leb diyeyim siz leblebi dediğimi anlarsınız :))

Andr. rat programı kullanıyorum hocam.E haliyle güvenlik sistemlerine yakalanıyor.Cidden yardımcı olursanız elimden geleni heeer şeyi yapmaya hazırım <3 hayırlı akşamlar dilerim. ve yardımcı olacağanıza da kalbi gönülden gerçekten inanıyorum...

Son düzenleme:

Paves

Yeni üye
17 May 2019
2
0

Üstadım selamlar, öncelikle yaptığınız çalışmaları ve desteklerinizi hayranlıkla izleyen birisi olarak başarılarınızın devamını diliyorum.
Spy casus uygulamanızıda en kısa zamanda denemek istiyorum fakat sizlere danışmak istediğim bir husus var.
Benim için birisinin whatsapp konuşmaları çok önemli.
Arama ve sms kayıtlarından ziyade oraya port açmadan vs erişim sağlama şansımız olmaz mı acaba?
Piyasada ki seneliği inanılmaz rakamlara satılan Spy uygulamaları bizlere çok pahalıya maal olacak. Bu konuda bir çalışmanız var ise bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Selamlar, saygılar.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,442
2,054
35
Osmaniye 80

Üstadım selamlar, öncelikle yaptığınız çalışmaları ve desteklerinizi hayranlıkla izleyen birisi olarak başarılarınızın devamını diliyorum.
Spy casus uygulamanızıda en kısa zamanda denemek istiyorum fakat sizlere danışmak istediğim bir husus var.
Benim için birisinin whatsapp konuşmaları çok önemli.
Arama ve sms kayıtlarından ziyade oraya port açmadan vs erişim sağlama şansımız olmaz mı acaba?
Piyasada ki seneliği inanılmaz rakamlara satılan Spy uygulamaları bizlere çok pahalıya maal olacak. Bu konuda bir çalışmanız var ise bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Selamlar, saygılar.

Profilime bak Paves android whatsapl data hack isminde bir konu olacak şuan için işini görür. Mantık şu #uygulama hedef cihazdan whatsapp yedeklerini ceker.

selooocan267

Yeni üye
9 Şub 2019
5
0

Profilime bak Paves android whatsapl data hack isminde bir konu olacak şuan için işini görür. Mantık şu #uygulama hedef cihazdan whatsapp yedeklerini ceker.

Hocam mesajı yazdım tekrar yazayım..

android rat kullanıyorm haliyle anti virüs sistemine ve telefonun güvenlik yazılımlarına yakalanıyor

virustotal"de 35/69 civarı virüs algılıyor bu virüsleri nasıl temizleyebiliriz....

yardımcı olursan çok çok mutlu olurum.birçok android"çi java yazılımcısına danıştım elleriden bir şey gelmedi :uzgun1

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,442
2,054
35
Osmaniye 80

Hocam mesajı yazdım tekrar yazayım..

android rat kullanıyorm haliyle anti virüs sistemine ve telefonun güvenlik yazılımlarına yakalanıyor

virustotal"de 35/69 civarı virüs algılıyor bu virüsleri nasıl temizleyebiliriz....

yardımcı olursan çok çok mutlu olurum.birçok android"çi java yazılımcısına danıştım elleriden bir şey gelmedi :uzgun1

Dostum boş ver

cagri065

Yeni üye
17 Eyl 2008
29
0

Selamın aleyküm Android 8 üstüne sızdım ancak rat ımı virüs olarak görüyor crypter nasıl yapabilirim

Son düzenleme:

EYLL'

Uzman üye
17 May 2019
1,540
188
Hudut

MERHABA abi mesajını yeni gördüm....
DDOS saldirisi yaparak birkaç site çökerttim....
acaba sen de bize ddos programı falan yazsan ama güçlü yani anonymous doser ve hoic gibi
bir de sana soru soracağım anonymous doser güçlü mü

Mpatch

Yeni üye
2 Kas 2019
5
0

Hayırlı akşamlar sizlerden bir oyun hakkında yardım isteyebilir miyim?
The last Knight isimli bir tane rus oyunu var. Oyunda sunucuda tek Türk ben varım ve oyunda ki ruslar durmadan Türk olduğum için hakaret ediyorlar.
Bu konuyu oyun yetkililerine ekran görüntüsü alarak bildirdim ama hiç bir işlem yapmadılar . Oyunun hilesini yapabilir miyiz?
oyunun linkini buraya bıraksam hilesini yapar mısınız?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zhys.ssjj&hl=en_US

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,442
2,054
35
Osmaniye 80

MERHABA abi mesajını yeni gördüm....
DDOS saldirisi yaparak birkaç site çökerttim....
acaba sen de bize ddos programı falan yazsan ama güçlü yani anonymous doser ve hoic gibi
bir de sana soru soracağım anonymous doser güçlü mü

Hayırlı akşamlar sizlerden bir oyun hakkında yardım isteyebilir miyim?
The last Knight isimli bir tane rus oyunu var. Oyunda sunucuda tek Türk ben varım ve oyunda ki ruslar durmadan Türk olduğum için hakaret ediyorlar.
Bu konuyu oyun yetkililerine ekran görüntüsü alarak bildirdim ama hiç bir işlem yapmadılar . Oyunun hilesini yapabilir miyiz?
oyunun linkini buraya bıraksam hilesini yapar mısınız?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zhys.ssjj&hl=en_US

Mpatch Offline

BozKurt2006

Yeni üye
23 Eki 2019
4
0

merhaba ben bu işe yeni başladım ve havij diye bir program buldum internette. fakat bir türlü indiremedim, rica etsem yardım edermisin ?

Son düzenleme:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,442
2,054
35
Osmaniye 80
Moderatör tarafında düzenlendi:

lawliet0000000

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
493
2
Belirsiz.

Hocam telefonun ekranını her açtığımda bana farklı bir İngilizce kelimeyi anlamıyla birlikte gösterebilecek şık, sade ve stabil çalışan aynı zamanda kelimeleri extradan kendim ekleyebileceğim bir kilit ekranı uygulaması yapmak istiyorum. Kod yazma veya hangi uygulamaları kullanacağım hakkında bilgim yok. Bana kilit ekranı uygulaması yapmamda yardımcı olabilecek örnek videolar önerebilir misin? (Google Play'de bahsettiğim şekilde bir uygulama var fakat pek iyi çalışmıyor. Ayrıca uygulamayla birlikte yerleşik olarak ekran kilidi koyabilmeyi de istiyorum.) Şuanlık düşündüğüm kadarıyla uygulama şöyle bir şey olmalı;
r04B4B.png

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,442
2,054
35
Osmaniye 80

Hocam telefonun ekranını her açtığımda bana farklı bir İngilizce kelimeyi anlamıyla birlikte gösterebilecek şık, sade ve stabil çalışan aynı zamanda kelimeleri extradan kendim ekleyebileceğim bir kilit ekranı uygulaması yapmak istiyorum. Kod yazma veya hangi uygulamaları kullanacağım hakkında bilgim yok. Bana kilit ekranı uygulaması yapmamda yardımcı olabilecek örnek videolar önerebilir misin? (Google Play'de bahsettiğim şekilde bir uygulama var fakat pek iyi çalışmıyor. Ayrıca uygulamayla birlikte yerleşik olarak ekran kilidi koyabilmeyi de istiyorum.) Şuanlık düşündüğüm kadarıyla uygulama şöyle bir şey olmalı;
r04B4B.png

Merhaba lawliet0000000

Öncelik olarak belirtmek isterim kulak aşinasi olmayan bir konu üzerine problem yaşaman normal ayni zaman bu konu üzerine bilgi paylaşimi yazdırman güzel.

Bizim Root erişimimiz cihaz üzerinde yok (Root varmı ?) Yok

Diyelim ki Root erişimi var ancak biz uyg üzerinden randıman alamiyorsak bunun için ayri cevap yazmak gerekir.

Değerli kardeşim bizim aradigimiz yada olmasini istedigimiz (Android Auto Start Screen Messenger APpS) bu şekil yazarak araştirma yaptinmi acaba ? (yapmadiysan #Yapma) cvp yaziyorum.

Android dışarıdan bakildiginda system ayni olarak bilinsede, Global piyasada tutunabilmesi için her cihazin markasi ve system arayüzleri sirket developerleri tarafindan hazirlanil ve piyasaya sürülür.
(Özetlemek gerekirse) Windows xp,7,8,10, vs vs özelliklerlen desteklenen yazilimlar kullanilir...

Mevcut bir Root erişimi olan cihazlar dahi bu tarz system degişimlerini yapamiyabilir ve sürüm eski olursa tabi.

Bizim Auto Start Screen Messenger app tamamen Root izni olmadan ( Dedigin gibi stabil çalişmaz ) sebep Root+System+Src-MainActivity anladigimiz systeme müdahale edilmesi gerektigi.

Peki abi bu uygulamayi yapabilirmiyim diye soracak olursan bunu senin adına mümkün görmüyorum.
Cihaz Root erişimi izni alarak bu tarz istekleri yapman tabiki mümkün bunun için uygulamalar var ancak AutoStart diye özel yazilmiş uyg yok.

Benim TAVSİYEM & ÖNERİM.
İmkanin var ise (tüm forum) bu tarz bir uygulama yaptirip ve özellikler ekleyip (Lock Screen+Notifation+Font) şeçenekler ile uyg sahibi olup bunuda #Play Store de ücretli bir şekilde yayinlamak bence mantikli. Ben (Müşterilerime) proje tavsiyesi yaparken bu tarz örnekleri sunuyorum cünkü Mağazada nadir bulunan uyg herzaman kazandirir.
DipNot+Root gerektirir.

Umarim akıcı ve anlaşılır bir makale olmuştur. Teşekkür böyle bir soru sordugun için :) lawliet0000000

Son düzenleme:

lawliet0000000

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
493
2
Belirsiz.

Merhaba lawliet0000000

Öncelik olarak belirtmek isterim kulak aşinasi olmayan bir konu üzerine problem yaşaman normal ayni zaman bu konu üzerine bilgi paylaşimi yazdırman güzel.

Bizim Root erişimimiz cihaz üzerinde yok (Root varmı ?) Yok

Diyelim ki Root erişimi var ancak biz uyg üzerinden randıman alamiyorsak bunun için ayri cevap yazmak gerekir.

Değerli kardeşim bizim aradigimiz yada olmasini istedigimiz (Android Auto Start Screen Messenger APpS) bu şekil yazarak araştirma yaptinmi acaba ? (yapmadiysan #Yapma) cvp yaziyorum.

Android dışarıdan bakildiginda system ayni olarak bilinsede, Global piyasada tutunabilmesi için her cihazin markasi ve system arayüzleri sirket developerleri tarafindan hazirlanil ve piyasaya sürülür.
(Özetlemek gerekirse) Windows xp,7,8,10, vs vs özelliklerlen desteklenen yazilimlar kullanilir...

Mevcut bir Root erişimi olan cihazlar dahi bu tarz system degişimlerini yapamiyabilir ve sürüm eski olursa tabi.

Bizim Auto Start Screen Messenger app tamamen Root izni olmadan ( Dedigin gibi stabil çalişmaz ) sebep Root+System+Src-MainActivity anladigimiz systeme müdahale edilmesi gerektigi.

Peki abi bu uygulamayi yapabilirmiyim diye soracak olursan bunu senin adına mümkün görmüyorum.
Cihaz Root erişimi izni alarak bu tarz istekleri yapman tabiki mümkün bunun için uygulamalar var ancak AutoStart diye özel yazilmiş uyg yok.

Benim TAVSİYEM & ÖNERİM.
İmkanin var ise (tüm forum) bu tarz bir uygulama yaptirip ve özellikler ekleyip (Lock Screen+Notifation+Font) şeçenekler ile uyg sahibi olup bunuda #Play Store de ücretli bir şekilde yayinlamak bence mantikli. Ben (Müşterilerime) proje tavsiyesi yaparken bu tarz örnekleri sunuyorum cünkü Mağazada nadir bulunan uyg herzaman kazandirir.
DipNot+Root gerektirir.

Umarim akıcı ve anlaşılır bir makale olmuştur. Teşekkür böyle bir soru sordugun için :) lawliet0000000
Hocam cevap yazdığın için ben teşekkür ederim. Yapmayı düşündüğüm uygulamayı markette paylaşmak aslında aklımda yoktu :) Hem İngilizce kelime bilgimi arttırabilmek hemde bu tür uygulamaların nasıl çalıştığını anlayabilmek için baştan sona kendim yaparım diyordum :mahcup Ama düşündüğüm gibi kolay gözükmüyor :) Bana şuradaki örnek kodları kullan, şu öğretici videoyu izle veya şu programı öğrenmeye başla diye tavsiyeler verebilir misin?

EthicKeyboard

Yeni üye
5 Kas 2019
13
0

Merhabalar öncelikle ben Huawei P20 Lite cıhazıma root işlemi gerçekleştirmek istiyorum ama doğru düzgün anlatan bi video veya konu bulamadım android sürümüm 9.0 yardımcı olabilicek varmıdır

ata575

Yeni üye
16 Kas 2019
2
0

Merhaba ben gurpta yeniyim bir konuda acil yardıma ihtiyacım var whatsapp tan usb ye kaydettiğim eski mesajlarımı açamıyorum log.gz uzantılı baştan uca şifrelenmiş bu mesajları açmanın bir yolu varmı yoksa böyle birşey mümkün değil mi yardımcı olursanız sevinirim

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,442
2,054
35
Osmaniye 80

Merhabalar öncelikle ben Huawei P20 Lite cıhazıma root işlemi gerçekleştirmek istiyorum ama doğru düzgün anlatan bi video veya konu bulamadım android sürümüm 9.0 yardımcı olabilicek varmıdır

Aramayi ingilizce yaparsan örnekleri var
Cihazlar yeni sayildigi icin guncel Turkce konular bulunmasi zaman alabiliyor

Merhaba ben gurpta yeniyim bir konuda acil yardıma ihtiyacım var whatsapp tan usb ye kaydettiğim eski mesajlarımı açamıyorum log.gz uzantılı baştan uca şifrelenmiş bu mesajları açmanın bir yolu varmı yoksa böyle birşey mümkün değil mi yardımcı olursanız sevinirim

Daha önce skype icinde bu tarz sorular almistik ama cözümü bulmustuk
Whatsapp icinde konular mevcut nette uzatlari acan programlar var.
Dikkat etmen gereken konu şu ! Ne kadar guvenilir yani bir programi indirmeden once iii arastirma yap.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.