Android Soru-Cevap Konusu

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,442
2,054
35
Osmaniye 80

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Moderatör tarafında düzenlendi:

MrCronks

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
344
18
Cevap: Android Soru Cevap Konusu By ZehirX

Abi eski bir android cihazın sürümü yükseltilebilirmi mesela android 4.4.4 bir tableti android 6.0 gibi üst sürümlere çıkarabilirmiyiz

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,442
2,054
35
Osmaniye 80

Android Online Oyunlarda Hile Yapanlara Bir Ders Vermek Gerek.. Mesela Neler Yapabiliriz??
@Treng nicki guzel kard3sim merhaba
Google acip ByTrex yazip yanina byzehirx ekleyip aratirmisin :) nickin bana gecmisimi hatirlatti.

Soruna bakalim ? Mobil oyunda hile ve bu hilenin nasil yapildigi ve ulusal bir kaos ortami yaratmak adina ders videolari ? "Heralde dogru anladim"
D3gerli kardesim @Treng hile hakkinda sorun var ise ve benden g3çiştirme bir cevap örnek lucy gibi basit bir cevap istemiyorsan (Lütfen mobil oyunun ismi ile sor)

Ders konusuna gelirsek fazla gozunde buyutme kalp ameliyati gibi bisey yok sadece (Ayak üstü muhane) olarak dusun basit bir bas agrisi icin gereken agri kesici.

Bu bahsi gecen iki baslikta konularim ve videolarim
İzlemen ve araştırmn dileğiyle kendine iy bak.

Hevesin icin bir video birakiyorum izlemeni isterim.
[ame]https://m.youtube.com/watch?v=4AYQIWdYT0c&t=58s[/ame]

spynote ile oluşturdum trojanı yani apk formatında bir virüs

Hedefimdeki telefon modeli huawei son çıkanlardan avast ile koruma sağlanmakta!
trojanı attıgım anda avast alarm veriyor fudlamam gerekiyor :)

Bazen insanlar evden bir yere diye cikar fakat disarida bekliyen hayat kafadaki A noktasinin yolunu uzatir yada saptirir :) insanlar zaman zaman yaşar bu dediqimi @yol2005
Huawei android systemin en guvenli adı cunku android systemi ile basliyan guvenlik problemleri bilinir ki modemlere kadar gider bunu anlaman icin seni dogru bir yere yonlendirecem şayet bana bir fikir degil o olsa zaten sormazsin bana fakat bir öngörü ile gelirsen huawei icin C-4 koyar patlatirim
Garantisi benden.
Google
huawei ADB crack yazip arastir seni aradiqin bilgiye götürecek fark edersen tabi.

Bak ben bir çok uyg yaptim hepside hack ama ben hedefime gore proje yapar tek atislik hakkim var ve bunu bilerek nefes alir veririm

Kendine iy bak ve bekliyor olacağım
?? ZehirX kral cevap verebilirmisin sence mümkünmü?

İmkansizlarin ve kirilamaz ne varsa ustune diyenleride koyup gezegenler arasi tur duzenledi bu forum ayiksin.
@MrCronks

H A

Katılımcı Üye
10 Tem 2019
850
27
KIBRIS

@Treng nicki guzel kard3sim merhaba
Google acip ByTrex yazip yanina byzehirx ekleyip aratirmisin :) nickin bana gecmisimi hatirlatti.

Soruna bakalim ? Mobil oyunda hile ve bu hilenin nasil yapildigi ve ulusal bir kaos ortami yaratmak adina ders videolari ? "Heralde dogru anladim"
D3gerli kardesim @Treng hile hakkinda sorun var ise ve benden g3çiştirme bir cevap örnek lucy gibi basit bir cevap istemiyorsan (Lütfen mobil oyunun ismi ile sor)

Ders konusuna gelirsek fazla gozunde buyutme kalp ameliyati gibi bisey yok sadece (Ayak üstü muhane) olarak dusun basit bir bas agrisi icin gereken agri kesici.

Bu bahsi gecen iki baslikta konularim ve videolarim
İzlemen ve araştırmn dileğiyle kendine iy bak.

Hevesin icin bir video birakiyorum izlemeni isterim.
https://m.youtube.com/watch?v=4AYQIWdYT0c&t=58s

Bazen insanlar evden bir yere diye cikar fakat disarida bekliyen hayat kafadaki A noktasinin yolunu uzatir yada saptirir :) insanlar zaman zaman yaşar bu dediqimi @yol2005
Huawei android systemin en guvenli adı cunku android systemi ile basliyan guvenlik problemleri bilinir ki modemlere kadar gider bunu anlaman icin seni dogru bir yere yonlendirecem şayet bana bir fikir degil o olsa zaten sormazsin bana fakat bir öngörü ile gelirsen huawei icin C-4 koyar patlatirim
Garantisi benden.
Google
huawei ADB crack yazip arastir seni aradiqin bilgiye götürecek fark edersen tabi.

Bak ben bir çok uyg yaptim hepside hack ama ben hedefime gore proje yapar tek atislik hakkim var ve bunu bilerek nefes alir veririm

Kendine iy bak ve bekliyor olacağım

İmkansizlarin ve kirilamaz ne varsa ustune diyenleride koyup gezegenler arasi tur duzenledi bu forum ayiksin.
@MrCronks

Napan be gene döktürürsün :trl

By Descart

Katılımcı Üye
4 Kas 2011
339
0

Merhabalar. Huawei mate 10 lite marka telefona sahibim normal indirme yoluyla bir apk yükledim fakat çalışmıyor. Diğer oppo marka telefonuma kurdum çalışıyor. Tüm uygulama ayarları izinler hepsini denedim ama bir türlü olmuyor yardım edebilir misiniz?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,442
2,054
35
Osmaniye 80

Merhabalar. Huawei mate 10 lite marka telefona sahibim normal indirme yoluyla bir apk yükledim fakat çalışmıyor. Diğer oppo marka telefonuma kurdum çalışıyor. Tüm uygulama ayarları izinler hepsini denedim ama bir türlü olmuyor yardım edebilir misiniz?

İndirmis oldugun uygulamanin (APİ) seviyesini biliyormusun ?
Bu tarz uyg ile telefonun api ve systemine bakabilirsin.
https://play.google.com/store/apps/...nfo&pcampaignid=APPU_1_IQ6DXtO3H4HNrgTJiKPICQ

Eskid3n android mi android der yuklerdik ama smdk systeme dayali oldu tipki windows tarzi
By Descart

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,442
2,054
35
Osmaniye 80

Güncel ve stabil çalışan android rat var mıdır hocam. Ya da ağ üzerindeki cihazlara sızabileceğim rootsuz bir uygulama

Aksam sofrada. Guzel bir salata havuclu bol yesillikli, bi tencerede antep usulu kuru @dolma ufff
Bide hataylilarin kulani cinlatak sofradan sonra bol peynirli kunefe şerbeti missss.

Bi antep bi hatay yaptik bakalim.
İster diyet ol ister camış fark etmez bu yukarda saydiqim sofradaki yemeklerin yaninda sıcak bi pide/somun fark etmez ekmek yok.
Tadini alirmisin kurunun acisini kunefenin serbetini dilin tat alirmi sofrada ekmek yok.

Bu menu sofrada ve ekmek o sofrada yoksa o yemen tadi olmaz.

Ekmeksiz sofra rootsuz (apk) hack olmaz.
Umarim anlatabilmisimdir.

alperen5566

Yeni üye
25 May 2014
24
0

Aksam sofrada. Guzel bir salata havuclu bol yesillikli, bi tencerede antep usulu kuru @dolma ufff
Bide hataylilarin kulani cinlatak sofradan sonra bol peynirli kunefe şerbeti missss.

Bi antep bi hatay yaptik bakalim.
İster diyet ol ister camış fark etmez bu yukarda saydiqim sofradaki yemeklerin yaninda sıcak bi pide/somun fark etmez ekmek yok.
Tadini alirmisin kurunun acisini kunefenin serbetini dilin tat alirmi sofrada ekmek yok.

Bu menu sofrada ve ekmek o sofrada yoksa o yemen tadi olmaz.

Ekmeksiz sofra rootsuz (apk) hack olmaz.
Umarim anlatabilmisimdir.
Hocam öncelikle teşekkürler ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi bu durum. Gece gece güldürdün yüzümü. İkinci olarak elimdeki cihaz Huawei mate 10 lite. Bildiğim kadarıyla root koruması gibi bir şey var. Yani anlayacağın ağ üzerindeki cihazlarda en kötü user: password logu tutacak bir programa ihtiyacım var ve elimde root atabileceğim bir cihaz yok. Bunu pc üzerinden yapabileceğim bir program var mı ya da bluestack kurup onu rootlarsam kullanabilir miyim? Son olarak da şu an güncel bir uygulama varsa çalışan söylersen sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Kloys

Üye
2 Nis 2020
124
0

İnstagramda Brute force yapmak için önerebiliceginiz bir uygulama veya Brute force yöntemi varsa anlatirsaniz sevinirim.

yusufblc1

Katılımcı Üye
3 Nis 2019
540
0

Hocam öncelikle teşekkürler ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi bu durum. Gece gece güldürdün yüzümü. İkinci olarak elimdeki cihaz Huawei mate 10 lite. Bildiğim kadarıyla root koruması gibi bir şey var. Yani anlayacağın ağ üzerindeki cihazlarda en kötü user: password logu tutacak bir programa ihtiyacım var ve elimde root atabileceğim bir cihaz yok. Bunu pc üzerinden yapabileceğim bir program var mı ya da bluestack kurup onu rootlarsam kullanabilir miyim? Son olarak da şu an güncel bir uygulama varsa çalışan söylersen sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Merhaba dostum öncelikle iyi forumlar
Şimdi diceklerimi heryer de duyuyor olabilirsin rutin gelebilir ama soyliyem ben bence root atma tabi karar senin cihazını rootlu kullanmak istiyorsan cihazının özellikleri güzel Google playdan veya googleden APK olarak "vmos" isimli programı yükleyin bu tıpkı pclere yüklenen emülatör gibi bir program android içine Android kurmanı sağlar ve rootludur bu yüzden ne cihazına başka şeyler yüklemene ve ayarları ile oynamama gerek yok
Umarım faydası olmuştur
alperen5566

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.