Android Soru-Cevap Konusu

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,443
2,057
35
Osmaniye 80

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,443
2,057
35
Osmaniye 80
Abi android keylogger daha gelmedimi ?

Google açıp
THT byzehirx android keylogg yazarsan bilgi alirsin.
Ama yenilerde yapan oldumu hic bilgim yok

2 gündür redmi not 8 kullaniyorum inanilmaz bir hıza sahip system MİUİ muhazzam işlemci.

Entresan bir kullanim hissi veriyor insana

Xiaomi hakkinda sorular alabiliriz

Önceliklen değerli ve kiymetli Turkhackteam üyelerine '+' THT yöneticilerine ve özelliklen THT ÜdY'öneticilerine ayrı bir teşekkür ederim.
Android Soru Cevap Konusu'nu 4'5 yıldır aktif tutulmasi ve 100.000 e yakin Google gösterimi 124 sayfa yorum + 1200 soru/cevap mesajlari ile konuya gösterdikleri hassasiyetten ötürü teşekkür ediyorum.

Saygi ve sevgi ile "Selamliyorum"
@Ƴαĸαмoz1Յ1Գ
Admin
Baysal

@Ƴαĸαмoz1Յ1Գ
Baysal
Ve Admin hocamizin destekleri konuya mevcuttur.
Modlarimiz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ezel4735

Yeni üye
21 Haz 2020
7
0
hocam merhabalar huawei p30 lite telefonumda ebebeyin takip programı veya casus yazılım tespiti nasıl yapabilirim ? Silinmiş olma ihtimali de var silinmiş ise iz bırakırmı yinede yüklenip silindiğini tespit edebilirmiyim bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz ? Şimdiden teşekkürler.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,443
2,057
35
Osmaniye 80
hocam merhabalar huawei p30 lite telefonumda ebebeyin takip programı veya casus yazılım tespiti nasıl yapabilirim ? Silinmiş olma ihtimali de var silinmiş ise iz bırakırmı yinede yüklenip silindiğini tespit edebilirmiyim bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz ? Şimdiden teşekkürler.

Ezel4735
Merhaba ebebeyin uygulamalari Play store de mevcuttur ve kütüphaneden görünür gecmis yuklenenler listesinde.

Ancak uygulama farkli bir kaynak üzerinden yuklendiyse bu uygulamanin takibini yapamazsin silindiqi takdirde
Ayarlar/uygulamalar listesinde görünmüyor sa yüklü değildir.
Fakat bu tarz uygulamalar SDCard yada Bellekte kalıntı dosyalar birakir bunlar uyg içi ayarlar ve data olur her uygulamanin kullanim dosyalari cihazda kalir onlara dikkat edilmesi gerekir.

Bazi uygulamalarin iconlarini ismini yada menude gorunmemesi icin gizlenebilir saklamak mümkündür ama Ayarlar/Uygulamalar listesinde görünür.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,443
2,057
35
Osmaniye 80
Hocam yeni android kullanmaya başladım uzun zamandır telefonum elimde değildi telefonda kullanabilicegim hack uygulamalarını söylermisin bildiklerini yazarsan ben aralarından işime yarayanları alırım.
Not:Telefon roodsuz.

Kloys merhaba.
Bu tarz sorular için cevap haznesini cok geniş tutmakdan yanayim. Tek bir uyg üzerine yogunlaştirmak yönlendirmek bana göre degil. Soru belli bir hedef dahilinde plan ve proje sorusu olsaydi cevabim bilgim dahilinde ise mutlaka tek bir hedef/amaç ugruna kullanilacak uyg paylasimi bilgisini verirdim...

Kendimden örnek vermek isterim. Vaktin olursa bu linke bak 4,5 sene önceki konum https://www.turkhackteam.org/google-android/1321855-mobil-turkhackteam-ddos-tanitimi-byzehirx.html senin gibi cevaplar ariyordum ama benim soracak kimsem yada cevremde(forum) yoktu bende hevesimi merakimi ve isteklerimi diri tutmak adina cesitli eylemler projeler ve planlar dahilinde bugunlere geldim. Android hakkinda hack uygulamalarin neler oldugunu soracak kimsem olmadiqindan kendi hack uygulamalarimi kendim yapar ve forumda sizlerlen paylaşir oldum. İlk hack uyg neydi hatirlamiyorum ancak sonuncusu (X'Spy Casus Uyg) idi.

Sana tavsiyem kafanda net birşey yok bu normalde ama araştirip kendine uygun eylem uygulamalarin hakkinda sorular sorabilirsin şahsima.
Google açip Byzehirx Android Hack yazabilir yada android new hack attack gibi aramalar yaparak bilgi kütüphane ek dökümanlar ekliyebilirsin.

Saygi ve sevgi ile.

Kloys

Üye
2 Nis 2020
124
0
Kloys merhaba.
Bu tarz sorular için cevap haznesini cok geniş tutmakdan yanayim. Tek bir uyg üzerine yogunlaştirmak yönlendirmek bana göre degil. Soru belli bir hedef dahilinde plan ve proje sorusu olsaydi cevabim bilgim dahilinde ise mutlaka tek bir hedef/amaç ugruna kullanilacak uyg paylasimi bilgisini verirdim...

Kendimden örnek vermek isterim. Vaktin olursa bu linke bak 4,5 sene önceki konum https://www.turkhackteam.org/google-android/1321855-mobil-turkhackteam-ddos-tanitimi-byzehirx.html senin gibi cevaplar ariyordum ama benim soracak kimsem yada cevremde(forum) yoktu bende hevesimi merakimi ve isteklerimi diri tutmak adina cesitli eylemler projeler ve planlar dahilinde bugunlere geldim. Android hakkinda hack uygulamalarin neler oldugunu soracak kimsem olmadiqindan kendi hack uygulamalarimi kendim yapar ve forumda sizlerlen paylaşir oldum. İlk hack uyg neydi hatirlamiyorum ancak sonuncusu (X'Spy Casus Uyg) idi.

Sana tavsiyem kafanda net birşey yok bu normalde ama araştirip kendine uygun eylem uygulamalarin hakkinda sorular sorabilirsin şahsima.
Google açip Byzehirx Android Hack yazabilir yada android new hack attack gibi aramalar yaparak bilgi kütüphane ek dökümanlar ekliyebilirsin.

Saygi ve sevgi ile.

Peki hocam o zaman şu şekilde değiştireyim soruyu kendi hack aracımı android üzerinden yapabilirmiyim yoksa PC zorunlumudur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.