Android Soru-Cevap Konusu

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,378
1,989
Dinlenmede.

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gonzalez16

Yeni üye
5 Eki 2023
6
4
@ByZehirx Hocam oncelikle araniza yeni katildim android konusunda herkese yardimci oldugunuz icin tesekkurler.

Android tersine mühendislik hakkında benim bir sorum olacaktı.

Her hangi bir android uygulamasini tersine muhendislik yöntemiyle nasil yapabilirim?

Uygulama icerisinde ki bazi sayisal degerleri degistirmem gerekiyor ve bunu uygulamanin ana sunucusuna yazmam gerekiyor .

Morpheus_!

Yeni üye
30 Tem 2023
17
3

MERHABA ARKADAŞLAR

Belirtmem gereken konu

bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Hocam virüslü bir program yüklenirken sd kard izni istemişti (virtualXsposed ve gameguardian programlar) kaspersky ile tarattım hala virüs olabilir mi?

tiredqq

Yeni üye
13 Eki 2023
15
1
Bir sorum var kardeşim telefon üzerinden keylogger nasıl hazırlayabilirim ailevi durum var karşıdaki telefona erişimim var kurulum yapınca uyarı vs vermemesi gerekiyor

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,378
1,989
Dinlenmede.
Hocam Java dili için önerebileceğiniz bir platform var mı acaba ? Java bilgim hiç yok sıfırdan başlamak istiyorum

YouTube üzerinden başlaman daha doğru olur ilerisi için kaynaklar verebiliriz. Youtube üzerinden kimi takip edeyim diye sorarsanda bir cevap veremem müsait zamanında başla sonra tekrar yaz buraya

dark619

Yeni üye
13 Kas 2023
22
5

MERHABA ARKADAŞLAR

Belirtmem gereken konu

bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Android ten root suz biri olarak bana hacking için önerebileceğiniz ve bu bilgiyi kolayca bulacağım bir şey varmi?

dark619

Yeni üye
13 Kas 2023
22
5

MERHABA ARKADAŞLAR

Belirtmem gereken konu

bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Telefondan hacking yapılabilirdi (rootsuz) termux toolları dışında

Byyaraliqrall

Katılımcı Üye
18 Tem 2015
420
0
Selamlar. Benim redmi 10 telefonum gelen sistem guncellemesi nedeniyle cok yavasladi artik hardware softwarei kaldirmiyor. Telefonu formatlasam bile eski akiciligina donduremiyorum. Bu arada telefonu gunde 3-5 saat wp youtube ve spotify icin kullaniyorum. Bula bildigim en eski rom android 13. Beta olmayan android 12 nerden bula bilirim? Cihazi aldigimda android 12 kullaniyorum hata yapmiyorsam.
Isin garip yani buldugum surumler 2023 aralik ayinda siteye yuklenmis. Xiaomi Firmware Updater

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,378
1,989
Dinlenmede.
Selamlar. Benim redmi 10 telefonum gelen sistem guncellemesi nedeniyle cok yavasladi artik hardware softwarei kaldirmiyor. Telefonu formatlasam bile eski akiciligina donduremiyorum. Bu arada telefonu gunde 3-5 saat wp youtube ve spotify icin kullaniyorum. Bula bildigim en eski rom android 13. Beta olmayan android 12 nerden bula bilirim? Cihazi aldigimda android 12 kullaniyorum hata yapmiyorsam.
Isin garip yani buldugum surumler 2023 aralik ayinda siteye yuklenmis. Xiaomi Firmware Updater

@Byyaraliqrall
Sorunun devam ediyormu?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.