Android Soru-Cevap Konusu

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
Hocam led tebala hack uygulması ne zaman cıkcak?

Bu konu hakkında daha önce aciklama yapmiştim uygulama ciddi şekilde kontrolsuz kullanmaya acık oldugundan ve esnafin fındık akıllı kendini hack sanıp ona buna hava atmak için esnafin canini yakacagini düşünerekten proje tht yöneticisi yakamozla görüstüm ve yayinlamama kararı aldık.

Androidden termuxtan başka trojen yöntemi veya uygulamsı

Bir dış uygulamalara bağlı kalmadan kişisel kendi yaptigimiz ve hatta paylastigimiz uygulamaalar var Forum Google Android bölümüne bakabilir yada yeni sekme açıp Google ( Android hack byzehirx ) yazarak paylasilan uyg bakabilirsin
.txt dosyasına trojan ekleyip ıos larda açtırabilir mıyız?

Android üzerinden Wordpress Brute Force yapabileceğimiz program varmi.?
(TÜRK altay denedim olmuyor maalesef)

Dürüst olmak gerekirse android üzerinden web hack projem yok şuan ama ileriki zamanlarda neden olmasin
Yazı yazamkyorum ne oldu bir sorunmu var

Telefonumun bataryasını daha uzun süre kullanabilmek için ne yapmamı önerirsiniz?

Ben pubg cok oynuyorum ve sabahtan aksama kadar şaka gibi ama 7/8 oyun atiyorum gündüz. Sarj sorunu cekmiyorum
Önlem olarak
Ayarlar+uygulamalar(yüklü oldugunu varsayak) youtube üzerine tikliyip veri kullanimindan sonlandiri ekliyorum ve uyg bana youtube den videolarima yorum yazan insanlan bildirisini vermiyor cunku aktif degil. Bu şu demek degil bildirimleri kapatsak olurmu hayir olmaz uyg kapatin. Benim telefonumda kişisel uyg olarak 3 tane uyg yok silerim.
Bunlara dikkat edersen sorun kalmaz

Ozbadem

Üye
13 Ocak 2018
197
0
Hocam android 9 da menü nün üst kısmında son kullanılanlar ( sık kullanılanlar ne olarak geçtiğini bilmiyorum ) diye 5 uygulama var onları nasıl kaldırabilirim

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
Moderatör tarafında düzenlendi:

shadowmoon

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
345
0
25
İZMİR
Hocam bir tane uygulama var film dizi yeni çıkan filmleri dizilerin yeni çıkan yeni sezonlarını vesaireyi izleyebiliyorsun uygulamayı bulup bir indirme linki bırakabilir misin veya bana gönderebilir misin ? Acaba ?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
Bir proje +
Android telefonlar için
Oto uygulama başlatma uygulamasi var aklimda
Belli bir saat saniye girilecek o sn de hangi uygulama açılsım diye şecildiyse uygulama otomatik olarak ekrana acilacak

Nerden aklina geldi diye sorulacaksa
Galatasaray maćlarini izlemek icin saat/hatirlaticiya ekliyorum.
Ama şöyle birsey olabilir
Mesela saat 21:30 da mać var ben bunu uygulamaya
GalatSaray maç diye yazacam o saat geldiginde (istersem) alarim calacam ve direk ekrani açtigimda google web sayfasini otomatik baslatmis olacak int.

Yada telefondaki herhangi oyun uygulamayi baslatacak mesela
Zedge uygulamasini
Akliniz karişmasin web browser lafi ettim diye :)

beyarslan

Yeni üye
28 Şub 2019
50
2
Android google play deki ücretli uygulamaları nasıl ücretsiz indirebiliriz ? Blackmart bazı uygulamaları görmüyor. Netten de apk olarak arattığımda çoğu virüslü dosyalar var ?

CiHaN-i TuRaN

Kıdemli Üye
29 Tem 2017
3,512
1,013
istihbarat için kullanılan programlar vardır telefonlarda ve bilgisayarlarda ana kodu vardır bu kodları istihbarat için kullanıyorlar
biz o kodları ve o programları nasıl engelleriz
cin ve abd istihbarat için ortak çalışmaları var teknoloji istihbaratı ıso ve andrio birleşmiş durumda

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
Android google play deki ücretli uygulamaları nasıl ücretsiz indirebiliriz ? Blackmart bazı uygulamaları görmüyor. Netten de apk olarak arattığımda çoğu virüslü dosyalar var ?

https://www.turkhackteam.org/google...ogle-play-oyun-uygulama-indirme-byzehirx.html

istihbarat için kullanılan programlar vardır telefonlarda ve bilgisayarlarda ana kodu vardır bu kodları istihbarat için kullanıyorlar
biz o kodları ve o programları nasıl engelleriz
cin ve abd istihbarat için ortak çalışmaları var teknoloji istihbaratı ıso ve andrio birleşmiş durumda

Tam olarak anlamadim ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.