Android Soru-Cevap Konusu

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
Cevap: Android Soru Cevap Konusu By ZehirX

Android bir cihaza erişmek istiyorum araştırdım ama hep eski konular bide karmaşık bu konuda ayrıntılı ve yeni bir program varsa anlatabilicek varmı ?

DeadAnge1
Android Xspy uygulamasi işini gorurse.
https://www.turkhackteam.org/google...el-android-x-spy-casus-uygulamasi-zehirx.html

Eger bakmak istersen.
Google
Android Byzehirx Casus Log uygulamasi
Android Byzehirx Spy Hack
Gibi aramalar yapabilirsin.
w1sd0m

Android ile alakalı cevaplarını bu konuda bulabilirsin.
Eğer istediğin cevabı alamazsan özelden yazarsın yardımcı olurum kardeşim.

https://www.turkhackteam.org/google-android/1487711-android-soru-cevap-konusu-zehirx.html

:Smiley1008:

Heyguysbro01

Yeni üye
7 Ara 2019
47
5

Hocam bu yazdığıma cevap verdikten sonra benim haberim olamıyor yani bildirim gelmiyor nasıl haberim olabilir.

Yani forum yazdığimda cvp verenlerin farkina varamiyorum o forum yayinlaniyor ama bidaha bulamiyorum

Adez1

Yeni üye
6 May 2020
2
0

Selamınaleyküm kod yemeyen çökmeyen WhatsApp arıyorum elinizde var mı yada yapabilir misiniz şimdiden teşekkürler

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

Şuanlık olabileceğini düşünmüyorum ama varsa güzel olur aslında

Vardi birinde hatirladim ama cocugu bulamadim.
Farkli biseydi ama işini gorurdu
Osmaniyeliydi yuz yuzede gorusmustuk ne ismi aklima geliyor nede nicki
Cep numarasina baktim bulamdim.

Sen bekle biraz ben sana yazacam.
mosquitno

Sherlockk

Yeni üye
10 Tem 2019
5
0

Mrb rotlu cihazda samsung güvenli klasör çalışmıyor orjinal romu yeniden atsak dahi sayaç attığından sanırım olmuyor bunun bi çözümü varmı tşk ederim simdiden. Not: Sayacı sıfırlasan dahi olmuyor diye okumuştum

Son düzenleme:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

Meb rotorlu cihazda samsung güvenli klasör çalışmıyor orjinal romu yeniden atsak dahi sayaç attığından sanırım olmuyor bunun bi çözümü varmı tşk ederim simdiden

Sherlockk heralde uzun zamandir arastiriyor olmalisin. (Evet)
Bu tur bir ozellik samsung cihazlarin kendilerine ait systemlerde calisir.
Aslinda kullanmaya calistigin kullanmak istedigin ozellik telefonunda mevcut bir uygulamadir malum bu ozellikler kisisel veri guvenligini önemsemelerinden ortaya cikmistir.

Örneklere bakalim
Play storede bazi uygulamalar Rootlu cihazda calismamaktadir. Bu bir guvenlik tarzidir yazilimci tarafindan.
Ve ayrica bu turk ozellikleri barindan nova gibi baslaticilarda bulunmaktadir.

Sen orjinal bir yazilimin ister istemez guvenligine zarar vermisin ve cozumu tabi ki var.

Samsumg driveri indirip marka ve modelini restore edebilirsin ama kesin olarak olur demiyorum.
Kesin olan ise samsung books bunu nasil acikliyim sana şöyle diyim
Her teknik serviste bulunmiyan bir bilgisayar kasasina benziyen programdir.
Bu samsungun kendi cihazlarinin tabirati icin lisansladiqi bir programdir ve internette bulamazsin piyasa degeri cihazin 7.8.10 bine kadar cikiyor zaten her teknik serviste bulunmamasida fiyatindandir.

Bu cihaz ile telefonu yeniden lisansliyabilirsin ben gormustum gayet fonksiyonlu bisey.
Ama samsung driver ile deniyedebilirsin restoresyon gibi bisey. Ama risklidir unutma

Iphonenin ituunesi yada 3utools gibi bisey.
Umarim sorununu cozebilirsin.

Sherlockk

Yeni üye
10 Tem 2019
5
0

Aynen sanırım en temiz yolu yetkili servis adanada yapılıyordur umarım yapiliyosa dahi cihaz yurt dışı kayıtsız buda ayrı bi sorun çıkarmaz umarım serviste fiyatı ayrı merak konusu 😊

Sherlockk

Yeni üye
10 Tem 2019
5
0

Reis bide sayfaları gezinirken casus yazılımınızı gördüm paneli o an gerekli ilgiyi görmemiş sanırım yani piyasada aylığını 300 tl den satılan yazılım siz ücret talep ediyormusunuz

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

ωσитαѕ;9071137' Alıntı:
Yaptığın işten ve başarılarından dolayı tebrik ederim :) +güncel

Severek yaptigim bi durumdur
4 Yıldır bu konun aktif olmasi
Bir kişinin dahi derdine derman olmanin
Mutkuluguda bu sevgiye karisinca
Iş başka bir boyuta geciyor.
Ne mutlu ki tutkumuzu diri tutacak
Değerlerimiz var.

TOMAR

Üye
18 May 2018
180
0
NEREYE ?

ByZehirx
Hocam Bir sorum olacak belki sorulmuştur bilemiyorum sorulmuşsa kusura bakmayın...
Ben uygulama yaptım reklamları admob'dan ekledim ilk eklediğimde uzun bir süre reklam gelmedi sonra reklam gelmeye başladı buraya kadar sorun yoktu aradan zaman geçti ve bir gün bir baktım uygulamama reklam gelmiyor sizce nasıl çözebilirim
admob'da yeni reklamlar oluşturdum denedim yine olmadı
sanırım admob banner göstermez olmuş lakin bende hiç bir türlü göstermez oldu...
Şimdiden Teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.