Android Telefon Dinleme Uygulaması (Yakınlarınızın Telefonunu Uzaktan Dinleyin)

TURKSTFN

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2013
23,056
1
Eline sağlık acr uygulamasını kullanıyordum zaten aşağıdaki fikrimide bir değerlendir istersen.
İsmi samsung game yerin her android telefonda olan gereksiz bir uygulamanın adını koymak daha uygun olur.Adam htc,asus yada benzeri bir marka kullanıyorsa samsung game uygulaması dikkatini çekecek ve kaldırmak istiyecektir. :)

7 Tem 2007
9,549
90
Eline sağlık acr uygulamasını kullanıyordum zaten aşağıdaki fikrimide bir değerlendir istersen.
İsmi samsung game yerin her android telefonda olan gereksiz bir uygulamanın adını koymak daha uygun olur.Adam htc,asus yada benzeri bir marka kullanıyorsa samsung game uygulaması dikkatini çekecek ve kaldırmak istiyecektir. :)

Teşekkür ederim.
Gece canım sıkıldı 1-2 saatlik bi çalışmaydı aklıma samsung game geldi. Daha gereksiz bi uygulama bakacağım :)
Silinmesine karşı sistem uygulaması yapma fikri de geldi arkadaşlardan. Bakalım daha iyi şeyler çıkabilir sanırım.

dj-karakabus

Katılımcı Üye
3 Eki 2009
307
1
Teşekkür ederim.
Gece canım sıkıldı 1-2 saatlik bi çalışmaydı aklıma samsung game geldi. Daha gereksiz bi uygulama bakacağım :)
Silinmesine karşı sistem uygulaması yapma fikri de geldi arkadaşlardan. Bakalım daha iyi şeyler çıkabilir sanırım.

Yardımcı olabilirim. Kaardeşim sorun Değil
Bunu Sistem APKSİ diye Packlemeyi Deniyecem bakalım.;)

ErAlpha

Üye
10 Tem 2015
82
0
Eline sağlık, ben de ekliyeyim:
Eğer telefon root'lu ise Samsung game'i Hide App-Hide Application Icon ile menüden bile gizleyebilirsiniz, uygulamayı gizleyip programı sildiğinizde uygulama gizli kalmaya devam ediyor.
Konunun altına eklersen sevinirim :)

LockerLochart

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
865
0
Konya
Eline sağlık ama telefon samsung değilse belli olacaktır başka bi isimle edit yapsan yada arkaplanda çalışmasını sağlasan daha iyi olurdu yinede emeğine sağlık çok iyi

7 Tem 2007
9,549
90
Eline sağlık ama telefon samsung değilse belli olacaktır başka bi isimle edit yapsan yada arkaplanda çalışmasını sağlasan daha iyi olurdu yinede emeğine sağlık çok iyi
Diğer modellerde de kullanılabilmesi açısından genel/ortak bi uygulama üzerinden edit yapılacak.

Ayrıca, android cihazların genelinde bulunan ve pek tıklanmayan gereksiz görülen uygulama önerileri bekliyorum. Ortak bi öneriyle daha iyi şeyler çıkacaktır.

LockerLochart

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
865
0
Konya
Diğer modellerde de kullanılabilmesi açısından genel/ortak bi uygulama üzerinden edit yapılacak.

Ayrıca, android cihazların genelinde bulunan ve pek tıklanmayan gereksiz görülen uygulama önerileri bekliyorum. Ortak bi öneriyle daha iyi şeyler çıkacaktır.
Telefonlarda olay gazetelik,play kitaplık gibi programlar var ve bunlara çok az kişi giriyor bizde play uygulama gibi bi isim koyarsak farkı anlamayacaktir kimse çalışmayan gereksiz bir sistem programınida dert etmez

grknn

Yeni üye
3 Ocak 2016
32
0
hangouts olabilir fakat bence en iyisi sistem uygulaması yapma, menüde gözükmemesi daha iyi olur. mesela "com.device.settings" gibisinden yaparsanız adam sistem uygulaması oldugu ıcın hıcbır ıslem yapmaz :D

dj-karakabus

Katılımcı Üye
3 Eki 2009
307
1
Sistem Uygulaması Yaparken kendi telefonunuzda denemeyin.. Çökertirsiniz.
örnek SystemUI.Apk ...

misteryomas

Katılımcı Üye
18 Ara 2008
307
0
Eline sağlık, fikir şahane.
app simgesi gizli olsa tadından yenmez. Yeni gelişmeleri sabırsızlıkla bekliyorum kg.

Hackerim lan

Yeni üye
30 Ağu 2015
45
0
yakamoz1319 abi denedim kendi telefonumda ayarlari hepsini yaptim denemek icin arkadaşımın telefonundan aradım ama gmailime gelmemiş programı açıp baktım 15 sn kayıt almış dinledim ses yok neden böyle oluyor ? :(

Son düzenleme:
7 Tem 2007
9,549
90
Teşekkürler eline sağlık
Bizzat denedim çalışıyor emeğine sağlık
Rica ederim
Eline sağlık, fikir şahane.
app simgesi gizli olsa tadından yenmez. Yeni gelişmeleri sabırsızlıkla bekliyorum kg.
Simge, isim ve gizlilik konusunda yeni edit yapılacak

yakamoz1319 abi denedim kendi telefonumda ayarlari hepsini yaptim denemek icin arkadaşımın telefonundan aradım ama gmailime gelmemiş programı açıp baktım 15 sn kayıt almış dinledim ses yok neden böyle oluyor ? :(
Mail yazılırken şifre görünmüyor yanlış yazmadığına dikkat et.
Konuda belirttiğim, altta bulunan otomatik e-posta seçeneğini seçtiğinden emin ol, gmail kullanmaya gayret et, kullanacağın mailin telefon onayı ile oturum açma vs. gibi 2 adımlı doğrulama seçeneğinin aktif olmaması lazım uygulama maile erişemez. Aklıma gelen olası hatalar bunlar. Bunları tekrar yaparak dener misin. Bende hala çalışıyor.

baya bir uğraş sonrası ortaya çıkan güzel bir çalışma olmuş.
Teşekkür ederim 2-3 saat uğraştım edit için. Ama değdi :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.