Android Telefon Dinleme Uygulaması (Yakınlarınızın Telefonunu Uzaktan Dinleyin)

Hackerim lan

Yeni üye
30 Ağu 2015
45
0
Mail yazılırken şifre görünmüyor yanlış yazmadığına dikkat et.
Konuda belirttiğim, altta bulunan otomatik e-posta seçeneğini seçtiğinden emin ol, gmail kullanmaya gayret et, kullanacağın mailin telefon onayı ile oturum açma vs. gibi 2 adımlı doğrulama seçeneğinin aktif olmaması lazım uygulama maile erişemez. Aklıma gelen olası hatalar bunlar. Bunları tekrar yaparak dener misin. Bende hala çalışıyor.

söylediklerinzi yaptım ayarlar kısmından da 3gp ni mp4 yaptım pc da rahatca dilneye biliyorum apk nin klasörünü de gizlersek bi sorun kalmaz zaten klasöredeki kayıtlarda bir gün içinde siliniyor teşekkürler çok iyi
:RpS_biggrin::RpS_biggrin:

Sky Police

Yeni üye
31 Eki 2015
50
0
Google Play
Teşekkürler. İnterneti sömürüyor. Ses kalitesini düşürerek daha da verimli yapabilirsiniz. Benim hatunun telefona attım takır takır çalışıyor :D

PurposeLess

Katılımcı Üye
14 Kas 2009
786
0
İstanbul
iPhone İçin Editleyemezsin Editlesen Bile Jailbreak Olmadan Telefona Kuramassın İos İzin Vermez Bu Bilgide Aklında Olsun Birde Root Gerekiyor Mu Android Cihazlar İçin ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.