Android ve Web Tabanlı Siber Savaş Strateji Oyunu

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0

WOXLERY

Yeni üye
15 Eyl 2018
12
0
Klan sistemi gelmeli ve şu ana server tam olarak ne işe yarıyor? yükseltip duruyorum 35920 seviye oldu inşallah bi işe yarıyodur :D

Makayasko

Üye
14 Mar 2017
233
0
yQ2uYC.png

bu arkadaş kim yaw :)

kappo1453

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
334
1
aynen baya zorladın ama beni sonunda geçtim ve farkı koydum biraz daha gelişirse oyun iyi oynanır

Aslında uğraşsam geçerdim oyun bi yere gitmiyo şuan sabahtan beri baktığım 5-10 dk başlarda güzeldi ama şimdi zaman kaybı level basmayada gerek yok bosa yoruluyoz pc bozuk olmasa makroyla 2 dk

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0
Aslında uğraşsam geçerdim oyun bi yere gitmiyo şuan sabahtan beri baktığım 5-10 dk başlarda güzeldi ama şimdi zaman kaybı level basmayada gerek yok bosa yoruluyoz pc bozuk olmasa makroyla 2 dk

Genel olarak oyunu yenileyeceğim, sürekli seviye yükseltme falan sıkıntılı. İstediğiniz oyuncuyu seçerek saldırabileceksiniz, klanlar ve klan savaşları olacak.

Saldırmak için terminale gerek kalmayacak, mobil uygulama daha da geliştirilecek.

Oyuncu profilleri ve madalyalar olacak, oyuncular arasında mesajlaşma olacak.

Tasarım yenilenecek, daha birçok yenilik yapılacak... :bekliyorum

Başka önerileriniz olursa yorum olarak bu konu altından bildirebilirsiniz...

Son düzenleme:

kappo1453

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
334
1
Oyunu sıfırlamıycam demişsin ama bence sıfırlanması lazım erken erişimden çıkınca daha çok iskelet yapıda baya ekleme yapman lazım ve bu karışıklık çıkarır
Örn saatlik bonus 2000 ben bunu birkaç saniyede kazanıyorum arada uçurum var çok dengesiz olur

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0
Oyunu sıfırlamıycam demişsin ama bence sıfırlanması lazım erken erişimden çıkınca daha çok iskelet yapıda baya ekleme yapman lazım ve bu karışıklık çıkarır
Örn saatlik bonus 2000 ben bunu birkaç saniyede kazanıyorum arada uçurum var çok dengesiz olur

Erken erişimden çıkınca zaten ayrı, ama erken erişim süresinde sıfırlanmayacak.

Oyundaki ekonomi üzerine genel olarak erken erişimden çıkınca, ince bir ayar vermem gerekiyor.

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0
FoxZoby oyunun ismini değiştirirsen daha hoş olabilir ve daha cok ilgi çekebilir

İsme değil işleve bakalım, adamlar şarkısını çıkarmış daha ne olsun :dil (Gıcık isimler zamanla daha çok akılda kalır. :bekliyorum)
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=YM9ipn2-SJM[/ame]

Son düzenleme:

SkyLords

Yeni üye
15 Eyl 2018
5
0
Daha yayınlamamışsın heralde. Eksikleri gidermen ve geliştirmen ümidiyle. Eline sağlık.

injector

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
853
1
style.css
dostum başarılar. oyun çok iyi yerlere gelecek belli birde python ile terminal üzerinden oynanabilen bir sürümünü çıkartırsan daha da bağlar bence

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.