Android ve Web Tabanlı Siber Savaş Strateji Oyunu

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0
dostum başarılar. oyun çok iyi yerlere gelecek belli birde python ile terminal üzerinden oynanabilen bir sürümünü çıkartırsan daha da bağlar bence

Evet, aslında bunu ben de düşünüyorum, bilgisayara kurarak, bilgisayarın kendi CMD sisteminden oyunda oynamak iyi bir fikir olabilir. :bekliyorum Zamanla yapılabilir tabi. :)

Teşekkürler...

BoraPvo

Üye
17 Ocak 2016
88
0
Ankara
Oyuna klan ve chat sistemi eklense muazzam olur,birde scriptleri çoğaltın ve reklam için bir bütçe ayırın önerim. Çünkü bu oyun muhteşem!

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0
Bunu hangi program-dil ile yapıyorsun acaba?

Gerçekten baya fazla bir emek var, ön planda görüldüğü gibi basit değil.

Ama genel olarak Java.

Oyuna klan ve chat sistemi eklense muazzam olur,birde scriptleri çoğaltın ve reklam için bir bütçe ayırın önerim. Çünkü bu oyun muhteşem!

Klan ve chat sistemi yakında gelecek. Scriptler arttırılacak.

Evet, reklam bütçesiyle oyunu büyütmeyi düşünüyorum, hayırlısı olsun. Ama oyun gerçek anlamda bundan çok çok daha iyi olacak. Şu an ki hali iskelet, baya fazla planlarım var. :)

sadece windowsu düşünme misal ben parrot kullanıyorum ana sistem olarak bizi de düşün .D

Hahaha, yok zaten Python'la tek olarak yazarsam her işletim sisteminde sorunsuz çalışır. :bekliyorum

Makayasko

Üye
14 Mar 2017
233
0
Oyun sitesi Açılmıyor ? Bu durumdan Bilginiz varmı

site aktif reis
tOVZUP.png

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,765
20
511
25
Praise The Fool
Kullanıcı adında büyük küçük harf duyarlılığı var, bilerek mi yaptınız bilmiyorum ama normal değilmiş gibi geldi ilk harfi büyük yazmıyorum diye giriş yapamıyormuşum düzeltirseniz güzel olur bence

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0
Kullanıcı adında büyük küçük harf duyarlılığı var, bilerek mi yaptınız bilmiyorum ama normal değilmiş gibi geldi ilk harfi büyük yazmıyorum diye giriş yapamıyormuşum düzeltirseniz güzel olur bence

Düzeltildi, teşekkürler... :mahcup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.