Android ve Web Tabanlı Siber Savaş Strateji Oyunu

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0
aXByTs.png

Şu kadar para var ultra çalışmıyor, denediklerimin hepsi kayboldu :mahcup:

Henüz beta, gayet normal. :):

Ellerinize saglik basarilar

Teşekkürler...

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Dostum Ben Sabahtan Beri bırakamadım bu oyunu gerçekten ellerine sağlık :D
bu oyuna gurup kura bilme davet etme arkadaşlarımızla klan geliştirme gibi güzel özellikler getirebilirsen efsane olur ben bu oyunu bir çok kişiye tavsiye edebilirim. zaman geçirebileceğimiz güzel bir oyun.

KORSAN HACK

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
680
0
Kıbrıs
Oyun ilk başladığımda sarıyordu bir süre sonra geliştiğinde yapacak bişey kalmıyor sıkılabiliyorsun
Yeni özellikler gelmesi lazım

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0
Dostum Ben Sabahtan Beri bırakamadım bu oyunu gerçekten ellerine sağlık :D
bu oyuna gurup kura bilme davet etme arkadaşlarımızla klan geliştirme gibi güzel özellikler getirebilirsen efsane olur ben bu oyunu bir çok kişiye tavsiye edebilirim. zaman geçirebileceğimiz güzel bir oyun.

Oyun ilk başladığımda sarıyordu bir süre sonra geliştiğinde yapacak bişey kalmıyor sıkılabiliyorsun
Yeni özellikler gelmesi lazım

Aynen katılıyorum yeni özellikler getirilirse çok daha güzel olabilir.

Çok güzel oynadım oyunu halada oynuyorum ama geliştirirsen daha iyi olacağını düşünüyorum

Yeni özellikler yakında gelecek.

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,765
511
25
Praise The Fool
Henüz beta, gayet normal. :):

Teşekkürler...

İllaki hata olacak tabi ki benim amacım geliştiriciye geri dönüş yapmaktı, hem yukarıda sormuşsunuz ne zaman yapıyor diye göstereyim dedim, okuduktan sonra belki düzeltmişsinizdir dedim ama denedim olmadı :siritan3 :siritan3 Beni batırmaya çalışıyorsunuz hissediyorum :RpS_razz: 3 günlük birikimim gitti :sırıtan Kolay gelsin.

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0
İllaki hata olacak tabi ki benim amacım geliştiriciye geri dönüş yapmaktı, hem yukarıda sormuşsunuz ne zaman yapıyor diye göstereyim dedim, okuduktan sonra belki düzeltmişsinizdir dedim ama denedim olmadı :siritan3 :siritan3 Beni batırmaya çalışıyorsunuz hissediyorum :RpS_razz: 3 günlük birikimim gitti :sırıtan Kolay gelsin.

Teşekkürler geribildiriminiz için.
El atarız da, şu an daha karmaşık önemli meseleler var arka planda. :uzgun1 Sıra buna da gelir, aklımda şu an bu. Ama dediğim gibi öncelik olarak daha büyük konular var sırada. Sırası buna gelince, kontrol edip eğer bir sorun varsa bir fix yapacağız. :sırıtan

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0

Tamamdır, hallettim. :dusunceli Bastır seviyeleri. :dil

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.