Anket Sitesi|Min. Ödeme 2£|[21TL Ödeme kanıt]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

srhtgvn

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,158
0
16
Oldum olası şu işlere kafam basmadı ve inanmıyorum cidden kazanan var mı

Merak ettim bende araştıracağım. Teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

sadlok

Yeni üye
19 Ağu 2016
48
0
Arkadaşlar bende ödeme aldım anket geliyor gelmesinede tabi sık gelmiyor ben siteye kayıt olduktan sonra min 1 ay içerisinde 10 lira alabildim günlük 1-2 defa 10 saniyelik kontroller yapıyorum oyuna girmeden önce zaten verdiği anketlerde 1-2 dk lık anketler hiç yoktan 10 lira kazanmış oluyorsunuz. site güvenilir fakat anketten kazanılan puanlar geç düşüyor hesaba
ödeme kanıtı:
bL79vj.jpg

VATANMEVZUSU

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
371
0
Ben parami cektim ama skrill de kaldi ordanda para cekmem cok zor bide anketler ayda 1 geliyor

170170

Uzman üye
23 Tem 2009
1,415
0
papara ödeme yapıyormu?

Skrile çekebiliyosn artık ordan atabilirmisin bilmem

EPOSTAYI Doğru girdiğinizden emin oln hocam

Geç geldi ama geldi şuan anket yok ne zaman gelir ortalama?

Boş zamanlarınızda girip kontrol edin belli olmaz belki yarın belki sonraki gün

Hocam site mükemmel şuan 170 puanım var 20 P nereden geldi bilmiyorum ama :D

30P daha inş kısa sürede yapabiliriz.

200Puanda Odeme cekebilirsinz hocam iyi kullanimlar

Guncel

Hocam VPN ile almanya yapsak anket gelme düzeyi artar mı ?

emin deilm ama olabilir

hocam ininal olurmu ödeme için

Skrille cekerseniz ordan tum bankalara aktarabilirsiniz

Bugün babamın hesabına bi görev geldi açılmadı yav :S

Anketleri zamanında yapınız yoksa yok olur

Şuan 190 puanım var. Haftada 1 anket geliyor. Profil genişletme de 1.5 hafta gibi bir sürede geliyor. Birkaç haftaya ödeme alabilirsem bu postu editleyeceğim.

Editleyecegim derken ;) Alirsiniz odemenizi

170 puanım var anket yaptım 40 puan verecekmiş bekliyorum.

3Hafta sürüyor puanın gelmesi bu yanı saçma ama beklemenin zararı yok

Skrillde bankama para cekerken 23 tl kesinti yapıyor bende 10 tl var nasıl çekebilirim? ibanıma çekmeye çalışıyorum

23tl kesintimi valla hocam çekme işleriyle aram yok siz en iyisi Sitelerde kullanın

3 hafta önce açtım 2 gün önce anket geldi şuan 1500 puan var

1500Puanmi Eger.dediginiz gibiyse Bi anketten en fazla 200gelir reflerden gelmistir o kadar puan Ve 15euro az deil cekerseniz yaklasik 70tl gibi miktar para Geliyor Çıtır çıtır yersiniz artik

pardon hocam anket siteleri karışmış :)

Bu site malesef Hosuma gitmiyor 20bin Puan cok az euroya denk geliyor Siz o 20bin Puan Market Agentte 20Bin Puan 200euroya denk gelir oda 900tl fln eder

İninal ile ödeme olmuyor mu ?
Skrile Cekebiliyorsunuz Sadece ordanda istediginiz Yerde Kullanabilirsiniz Oyun falan

5 yıldır bekliyorum bir şey yok ne bu arkadaş?

5Yildir Bosa Bekliyorsunuz Demek Amac Beklemek deil anket geldiginde Yapmak Anket gelir eger Kontrol etmesseniz Yok olur O Yuzden sizin Sucunz 5yilda Yaklasik Baksaydiniz 200Anket gelmistir Yapmadiginizdan Gitmistir

guncel

Eline sağlıq ama Şu senin avatarın neden Anonymousun?

Ne anonymousun Hocam allah icin sadece Bir foto anonymosun olduguna dair bisey yokki fotoda ;)

anket gelmiyor dostum 2-3 haftadır gün içinde 3-4 kere bakıyorum yook :)

Valla hocam haklısınız bende göremiyorum acaba türkiye ip olduğu içinmi bide yaşınızı 20den büyük olarak seçin belki gelebilr

190 puanım var bir anket daha geldikten sonra çekebileceğim.

Hayirlisi Hocam

Oldum olası şu işlere kafam basmadı ve inanmıyorum cidden kazanan var mı

Hocam 21tl cektim ve oyunda kendime mis gibi epin aldm kredi kartim olsa cekerdim olmadigi icin bende direk sanalda degerlendirdim

Arkadaşlar bende ödeme aldım anket geliyor gelmesinede tabi sık gelmiyor ben siteye kayıt olduktan sonra min 1 ay içerisinde 10 lira alabildim günlük 1-2 defa 10 saniyelik kontroller yapıyorum oyuna girmeden önce zaten verdiği anketlerde 1-2 dk lık anketler hiç yoktan 10 lira kazanmış oluyorsunuz. site güvenilir fakat anketten kazanılan puanlar geç düşüyor hesaba
ödeme kanıtı:
bL79vj.jpg

Hayirli olsn ;)

Ho refimden kaydolmamissiniz :) SIKINTI YOK

Neden biliyor musun :)

İlk konuyu açtığında refsiz linki panel marketagent şeklinde link yoktu ama refli linkte direk sonuç vardi tıkladığında sayfaya gidiyordu o yüzden :)

Şimdi napayım?

Haklisinizda Bazi Arkadaslar refimden Kaydolmuyor diye oyle bisey yapmistim sonradan duzeltim zaten Neyse sıkıntı yok bol Kazanclar

Ben parami cektim ama skrill de kaldi ordanda para cekmem cok zor bide anketler ayda 1 geliyor

Sizde refimden Kaydolmamissinz Galiba saglik olsn Skrildeki parayi oyunlarda falan epin alabilirsiniz belirli sitelerde

Tam 200 puan var. Çekmeye çalışıyorum. Oluşan meblağı takas edebilmeniz için, en az bir ankete katılmanız gerekiyor!
HAVALE ET

Diyor..

Hocam Bu puani Trafiction die bi bolum vardi ordan kasmissinz eywda en az 1ankete katilmaniz lazim Parayi cekebilmek icin 2-3Haftaya Kadar 60-70Eurouk odeme alcam Allahin izniyle buraya atarim

Hocam Bunlar Nasil Desem atistirmalik Anketler 20-30Puan Veriyor Asil anketler Bolumden anket yapmaniz Lazim 200Puan veriyor asil anketler bide 3hafta sonra isliyor oyle bir sisteme sahip

Ne kadar zamanda kastınız

Anketlerden deilde Referanslardan kastim diyelim Her bir referans 1euro Verir Suan Bekleyen 121 Adet Referans Var Bunlarinda 60-70Tanesi 1 Anket Yapars 70Euroya Yakin Odeme alabilirim

hocam bu puani trafiction die bi bolum vardi ordan kasmissinz eywda en az 1ankete katilmaniz lazim parayi cekebilmek icin 2-3haftaya kadar 60-70eurouk odeme alcam allahin izniyle buraya atarim

2 ankete katıldım birisi ilk kayıt olunca verdiği anket diğeri bugün bir teknoloji anketiydi hadi ilki neyse bugünkünü neden saymıyor

hocam bunlar nasil desem atistirmalik anketler 20-30puan veriyor asil anketler bolumden anket yapmaniz lazim 200puan veriyor asil anketler bide 3hafta sonra isliyor oyle bir sisteme sahip

okuyun ustekı yazıları

Yalniz 1 ay oldi anket gelmedi hayla

Hocam 1Ay icinde bizlere ortalama 2anket geliyor Eger Yapmassaniz o Anket gider O yuzden gormemissinizdir

Mahalia

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
424
0
Tam 200 puan var. Çekmeye çalışıyorum. Oluşan meblağı takas edebilmeniz için, en az bir ankete katılmanız gerekiyor!
HAVALE ET

Diyor..

Hocam Bu puani Trafiction die bi bolum vardi ordan kasmissinz eywda en az 1ankete katilmaniz lazim Parayi cekebilmek icin 2-3Haftaya Kadar 60-70Eurouk odeme alcam Allahin izniyle buraya atarim

2 ankete katıldım birisi ilk kayıt olunca verdiği anket diğeri bugün bir teknoloji anketiydi hadi ilki neyse bugünkünü neden saymıyor

Teşekkür ederim kardeşim , emeğine sağlık 1 aydada olsa damlaya damlaya göl olur misali.

1. Hesaptan 3.7 2. Hesaptan 3 Euro çektim.

Site galiba çoklu hesaba izin veriyor ikiside aynı ip aynı bilgisayar & telefondan girdim.

Yaklaşık 2 saatte Skrill hesabıma yatırdılar :)

220 puan var üç adet ankete katıldım ancak hala ''para almak için en az 1 ankete katılmanız gerekiyor'' diyor?

9 Ara 2017
141
0
İstanbul
HAVALE ET

Diyor..

220 puan var üç adet ankete katıldım ancak hala ''para almak için en az 1 ankete katılmanız gerekiyor'' diyor?

Ankete katıldıktan 3 hafta sonra anket puanınızın hesaba işlenmesiyle birlikte çekebilirsiniz aynı durumu bende yaşamıştım.

Benimki yaklaşık 1 ay sonra geçti puanlar hesaba şimdi çekim yaptım. Ve siteyi bırakıyorum :D

Burdan 170170 kardeşim ona kazandırdığım 1 Euro için teşekkür edebilir :D

Bu sitede hiç akıl yok yahu :D Beleşe ödeme yapma derdinlermi anlamadım ki.

3. hesaptaki ödemeyide yapmışlar hepsi aynı ip aynı telefon aynı skrill hesabı :D

Şimdi 4.5-6. hesabı falan açıcam. Ki 150 Puan beleşten bi gelsin 0 puandan devam etmeyelim :DD

İlk hesabı gene senin refinden kayıt oluyorum hocam diğerlerini kendi refimden :D

Boll boll puan kazanıp para kazanalım.

170170

Uzman üye
23 Tem 2009
1,415
0
Ankete katıldıktan 3 hafta sonra anket puanınızın hesaba işlenmesiyle birlikte çekebilirsiniz aynı durumu bende yaşamıştım.

Benimki yaklaşık 1 ay sonra geçti puanlar hesaba şimdi çekim yaptım. Ve siteyi bırakıyorum :D

Burdan 170170 kardeşim ona kazandırdığım 1 Euro için teşekkür edebilir :D

Sizin teşekkür etmeniz lazım :) Ho ne diyelim güle güle harcayın hocam

8euro gelmiş maşallah destekleriniz için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum bu konunun aynısınnda forumda tekrarlanmamasını rica ediyorum
iyi kazançlar

40TL Lik ödeme talep edildi gelince ödeme kanıtı atacağım

2.Odeme Kanitida Eklenmistir Bol Kazanclar

recidy

Üye
12 Şub 2016
186
0
hocam bende şuan 34 tl var siz nasıl harcadınız hiçbiryerde harcıyamıyorum ben

epini nasıl aldınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.