Anket Sitesi|Min. Ödeme 2£|[21TL Ödeme kanıt]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chocolax

Kıdemli Üye
1 Ocak 2015
3,172
3
2,7 Euro ödeme aldım ama banka hesabıma çekmek için 24TL istiyor ücret çok pahalı.

170170

Uzman üye
23 Tem 2009
1,415
0
hocam bende şuan 34 tl var siz nasıl harcadınız hiçbiryerde harcıyamıyorum ben

Epin Olarak harcadim Ben Sizde isterseniz Idda veya epin olarak harciyabilirsiniz Kredi kartinada atabilirsinizde baya ucret keser

Reflerden 12600 Puan beklemekteyim Ort 500tl gibi bir miktar

Hocam tesekkurler oncelikle , sistemde skrill odeme cekmek yeri neresi skrill goremedim ,bide referral linki nerde :()

Bu Bolume gidip Html Yerine gelin https://panel.marketagent.com/Recruit/Webmaster/tr
Sonrasinda ise fotografta belirtigim yer ref adresiniz oluyor

deniyeceğim bol kazançlar

bol kazanclar hocam konuya tesekkur edersenız sevınırım

Arkadaşlar 15tl bi ücret lazım skrilde hesabında olan bir arkadaş verebilrmi 126euro reflerden gelicek faiziyle öderim arkadaşlar oyunda acil lazm

Arkadaşlar 15tl bi ücret lazım skrilde hesabında olan bir arkadaş verebilrmi 126euro reflerden gelicek faiziyle öderim arkadaşlar oyunda acil lazm

yardimci olcak bir arkadas yokmu

Moderatör tarafında düzenlendi:

Euqh

Uzman üye
29 Tem 2017
1,357
2
Android
Sırf post kasmak için yapıyorsansa bence beceremiyorsn Her saatmi güncelliyorum konuyu aradan 3gün geçmiş beğenmiyosan bakmassın konuma ihbar edersin bu kadar basit

Post kasmak diyor bide gelde çıldırma

Konunun ardından 1 ay dan fazla zaman geçmiş refli üye kasmaktan başka birşey yapmıyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.