Anlık FPS Düşüşleri.

TheDependent

Katılımcı Üye
11 Eyl 2012
546
0
Q8300 işlemcili bilgisayarıma GT730 ekran kartı taktım fakat önceden takılmayan oyunlar bu ekran kartını taktıktan sonra anlık fps düşüşlerine neden oldu.Örneğin CS:GO'da botlarla oynarken düşüş yok fakat normal oyuna girince anlık düşüşler yaşıyorum.Çözümü yazabilir misiniz?Single oyunlarda iyi performans verirken online oyunlarda anlık düşüyor fps.

TheDependent

Katılımcı Üye
11 Eyl 2012
546
0
arkadaşlar konudada yazdığım gibi online oyunlrda yaşıyorum sadece lol, cs.go gibi oyunlarda single oyunlarda istediğim performansı alıyorum.
Edit:internette bi sıkıntı olduğunu snmıyorum driver lar güncel.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Uyumlulukta sıkıntı çıkarıyor gibi gözüktü bana. Oysa ki o kart çok da kötü değil. Anlık takılmalar genelde RAM veya harddiskten kaynaklanır haritanın yüklenmemesinden.
Oyuna girmeden önce Windows ayarlarından gelişmiş performansa alıp dene dostum olabildiğince az RAM tüketsin.

DeciSion

Katılımcı Üye
28 Haz 2016
378
0
Genellikle İnternet Olarak Bir Sorun Oluyor Bendede Var Misal Aynı Örnek Olarak CS:GO'da single (botlarla) oto grafik ayarlada 60 alırkan aynı ayarlarla multi (çevrimiçi)'de kasarak oynuyorum. internetle alakalı bir şeydir kesin :) - İYİ FORUMLAR :trl

TheDependent

Katılımcı Üye
11 Eyl 2012
546
0
Genellikle İnternet Olarak Bir Sorun Oluyor Bendede Var Misal Aynı Örnek Olarak CS:GO'da single (botlarla) oto grafik ayarlada 60 alırkan aynı ayarlarla multi (çevrimiçi)'de kasarak oynuyorum. internetle alakalı bir şeydir kesin :) - İYİ FORUMLAR :trl

fps düşmesinin internetle bir alakası olduğunu sanmıyorum hocam.yinede teşekkürler.

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Düşmeler aniden oluyorsa ekran kartınızdan dolayıdır,örneğin ben counter strike 1.6 oynarken bir sıkıntı çekmiyorum FPS 65 sabit,sis bombası geldiğinde nereye kaçacağımı şaşırıyorum fps 25'e düşüyor yere yada duvara kafamı sürterek kaçıyorum sis'e baktığım sürece fps düşüyor,yani anlatmak istediğim grafikleri detaya kaçan şeylere fazla görünmeyin.

kadiryigit3

Uzman üye
29 Ocak 2016
1,309
0
Harddisk kullanıyorsan olabilir
örneğin ben hdd kullanırken arada yüklenmezdi donardı
ssd kullanıyorum suan 0 sıkıntı cokta pahalı degil öneririm ama yinede araştır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.