Anonymous Doser (Kullanım - İndirme Linki)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4 Eki 2015
135
0
İzmir
Beyler tr.gg'ye saldırı attım bu ekran çıktı şuan sizde de çıkıyormu? :D
9Ep5N3.jpg

O değilde adam hackledi bizi heralde. :RpS_thumbdn: Gidip başka virüstotal linki vermiş. Herkes bişey diyo ? G*te geldik mi gelmedik mi ? Kullanıcının banlanması gerekli.

Son düzenleme:

LeonaS

Yeni üye
18 Tem 2015
37
0
Sadece kendi Pc imdeki Web sitesi adresini kapatiyor Adrese birsey olmadi 3 pc ayni anda denedik ustam :(

fbdfsf

Katılımcı Üye
6 Tem 2013
662
0
İstanbul
Ellerine sağlık yararlı paylaşım ama bir şey söylemek istiyorum keşke altına tek saldırılarda %100 sonuç alamazsınız bir çok bilgisayardan deneyerek iyi sonuçlar alabilirsiniz diye bir not düşseydin .

4 Eki 2015
135
0
İzmir
Arkadaşlar bunu yükledikten sonra bilgisayara bişeyler oldu. Antivirüs taraması yaptım bazı sistem şeyleri devre dışı bırakılmıştı. Hatta daha sonra ağ bağlı olduğu halde webe bile giremedim. Ben xp sp3 pro kullanıyodum şimdi tekrardan format atmak zorunda kaldım o da normal xpnin cd sini bulamadım gibi tnc xp yüklemek zorunda kaldım. Konu sahibi dolandırıcıdır , bilgisayarınız zarar görmesin istiyorsanız indirmeyin.

Parklee

Kıdemli Üye
26 Şub 2014
2,331
0
California
Hack programı indirdiğiniz için virüs olması gayet normal. Bulunan virüsler bilgisayarınıza ASLA zarar vermez. O yüzden endişelenmenize gerek yok. İyi Forumlar.

burakcen2010

Yeni üye
4 Şub 2015
43
0
Merhaba ben yeniyimde keşde bide ping atmayı söleseydin bilmediğimden dolayı pek anlayamadımda :S ama yinede yararlı konu :)

4 Eki 2015
135
0
İzmir
Bilmiyorum nedendir ama e-posta adresime erişemiyorum. Şifreyi doğru girdiğim halde kabul etmiyor. Facebook mailimi değiştirdim ve şimdi de steam mailimi değiştiriyorum. Steamdan uyarı geldi biri hesabıma erişmiş. Steamdeki mailimi değiştiremedim o yüzden yeni steam hesabı açtım. Oraya oyunlarımı eklemeye çalışacağım. Bu programı indirdikten sonra bilgisayara birşeyler olmuştu bu konudaki daha önceki mesajlarımda yazdım. Ondan sonra format atmıştım filan. Formattan sonra asla güvenli olmayan uygulama indirmedim ayrıca webroot antivirüste kurdum. Kimsenin günahına girmek istemem ama mailime bayağıdır girmemiştim. Şimdi girdiğimde şifrem doğru olduğu halde hesaba girmiyor. Telefon numarası eklemeyi de unuttuğum için mail yandı. Bana geliyor ki bunların sorumlusu bu uygulamayı paylaşan arkadaş. Bir daha merak edipte böyle uygulamalar indirmem zaten. Gine de emin değilim ama aklıma başka birşey de gelmiyor. Bu uygulama yüzünden format atmıştım ve formattan sonra zararlı birşey hiç eklemedim. Eğer tüm bunları bu arkadaş yaptıysa Allah'a havale ediyorum yapmadıysa bir şey demiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.