Apo asılsın mı?

Elınızde olsa Apo yu asarmısınız?

• Kullanılan toplam oy
    152

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
30
(nowhere) in
ASILSIN
Asılmasın

Sız suan dewletın basında olsaydınız apo yu asarmıydınız asmazmı bunu gorucez ankette ılk ben soylıyım barı bı an bıle dusunmeden asardım:mad:

!'KADO'!

Üye
12 Ara 2008
126
0
istanbul
hayır yavaş ölmesini isterdim acı çeke çeke kafasını kesilmesini isterdim her kahpeliğe bir ziyaret borcumuz olsun o günlerde gelicek allahın izniyle

StyLeTurk

Katılımcı Üye
16 Ocak 2009
865
0
ßenim Köpeğin Önüne Atacaksın İzleyeceksin Bide Sigara yakacaksın yaşaması BiLe Hata :S

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
hayır asılmasın onu bana versinler hergün bir parcasını kesip aisitle beslemek isterdim o kestigim yaraları canlı yayında iyi olurdu

Son düzenleme:

nax61

Katılımcı Üye
12 Mar 2009
729
0
Trabzon
Onu asmak yerine daha iyi bir fikrim var..Şehit analarının ve babalarının önüne bırakırdım..Sağ çıkması herhalde düşük bir ihtimal..

***_AsLAn_***

Yeni üye
12 Şub 2009
25
0
Allah'ın verdiği canı tek Allah alır iyi veya kötü biri de olsa.Ama iş savaşsa ve ya çatışma felan varsa o iş ayrı ama durduk yere öldürmek olmaz ama şöyle olur ben olsam bi dağda shortla bıraktırıp onu aç susuz bırakırdım orada kendi ölürdü.

03_hacker

Katılımcı Üye
12 Eki 2008
798
0
asılırsa kurutulur bunun erkek lik organını fln kesicen pişman olcak o zaman yaşamak istemez zaten :D:D:D

undersoul

Katılımcı Üye
23 Şub 2009
369
0
100
Düştük Şu Dünya'ya!!!
o elimde olsa ; cinsel organından bir dilim bir dilim keser kestiklrime asit katar ağzına atardım hergün birer dilimden birgün tamamen ölür dayanıklıysa değilse zaten kan kaybından ölür:D

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
evet asılmasını isterim... ama benm elime verseler onu yapmadgm işkence kalmaz ona.. o kadar cabuk ölpte kurtulmak yokkkkkk!!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.