Apo asılsın mı?

Elınızde olsa Apo yu asarmısınız?

• Kullanılan toplam oy
    152

bade sultan

Uzman üye
23 Nis 2009
1,546
0
istanbul
hayır yavaş ölmesini isterdim acı çeke çeke kafasını kesilmesini isterdim her kahpeliğe bir ziyaret borcumuz olsun o günlerde gelicek allahın izniyle
sende çok acımasızsın hani dinimizi göz önüne alırsak işkence affedilmez
diğer açıdan yaptıklarına bakarsan altta kalmamak lazım ama ama
bizde aman diyene kılıç kalkmaz bilirsin adam hem vatan haini hem bebek katili elebaşı terörist lideri paşalar gibi yaşatılıyor devlet idam edemez korkuyor

Çiçero

Özel Üye
9 Eyl 2008
1,525
43
Türk Otağ
Bence elleri ayakları bağlansın:)şehit analarının önüne atılsın:)ve her ananın eline bir bıçak sıra ile tek tek vücudundan bir parça alsınlar:)kimisi kulağını kessin kimi dişini kırsın:)kimi de tırnaklarını söksün pense ile yavaş yavaş ölsün:)

ilknurzn

Üye
22 May 2009
102
0
39
istanbul
bence asmaya gerek yok kollarını ve ayalarını her birini bir ata bağlayıp atları 4 nala koşturmak gere paramparça olsun şerefsiz

Asardımı işaretledim ama seçeneklerde başka bişey yoktu :S asmak bence hafif kalırdı şehid ve gazi ailelerinne bir anket yapıp onların isteklerini dogrultusunda nasıl gebertilecegine karar verilmesi daha dogru olurdu .

10 Haz 2009
159
0
Öldürmezdim çünkü Allah'ın verdiği canı Allah alır ama acı çektirirdim ona ölmek onu etkilemez çünkü 1 saniyelik iş ölmek ama acı çekerek yaşamak daha çok canını yakar onun bence !

kara_kol

Yeni üye
7 Haz 2009
26
0
bende asardım yada eziyet ederdim su an serefsiz bizden daha rahat yasıyor bana koyan bu oluyor

23 Nis 2009
122
0
asıLmasın diyenLer bn sizin TürKlüğünüze ...töbe yarrabbi o şerefsiz kaç tane minik bebeğin kaç tane masuM insanın canına kıyDı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.