Apo asılsın mı?

Elınızde olsa Apo yu asarmısınız?

• Kullanılan toplam oy
    152

"HiLaL"

Katılımcı Üye
17 Eyl 2009
404
0
apo asılmasın aslaa karşıyım.. ölüm ona mükafat olur.. hergün bi şehit annesi yüzüne tükürsün.. abd de zencilere yapılan işkenceler yapılsın.. o doktorlar yineynnda olsn mutlaka.. ölmemesi lazım o ..... 'nun .... ayh toprak ona cennet olur.. yer bulamasın o pislik...

ALAŞEHİRLİ

Yeni üye
19 Eki 2009
43
0
Aranızda yakını şehit olan varmı bilmiyorum ama ben olsam onu asmam onu bir şehit annesinin eline veririm bakın o neler yapıyor. Valla kimsenin aklı alamaz bence yapacaklarını

arfa80

Katılımcı Üye
16 Ocak 2010
265
0
KAF DAĞININ ARDI
o soysuz elbet ölümü tadacak peygamber efendimiz HZ. MUHAMMET (S.A.V) BİR HADİSİNDE GÜNAHKARLARIN RUHU BEDENDEN ÇIKARKEN BİRAĞACI DÜŞÜNÜN ÇALILARI BOĞAZINI YIRTARAK ÇIKACAK... derki bu soysuzun aldığı o kadar masum insanın günahını nasıl verecek.Arkadaşlar bu devlet apoyu asamaz ben onu ALLAH C.C havale ediyorum onun kudretindende merhametindende gazabındanda sual olunmaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.