Ardamax Keylogger 3.7 Full Serial Key Video Anlatım //ChoqFena

I games to play

Yeni üye
23 Ocak 2012
14
0
2hu3g.jpg

böle bi hata verdi ?

ben kullanıcı adına e mailimi verdim şifreyede e mailin şifresini yazdım oldu

gazi1905

Yeni üye
7 Şub 2012
2
0
merhaba arkadaşlar ben ayarların aynısını yaptım serveri kendi pcmde açtım fakat bende çalışıyor başka pcde çalışmıyor neden acaba bilgi verirseniz sevinirim kurbana sadece serverimi atacaz yoksa bütün dosyasınımı

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
27
ya programı kurbana yediren yok mu , kimi çalışmıyor diyo kimi güzel diyor. net cevap verir misiniz arkadaşlar.

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
27
arkadaşım herşey sorunsuz kurdum. setup hazır sadece test yapamadım ve deneyemedim keyloggeri. erosun verdiği fud programıyla fudlasam servera bi zararı olur mu bozar mı ?

Noesis

Yeni üye
12 Kas 2010
13
0
Bi deneyelim bakalım. Son zamanlarda sinirimi bozan bir olay oldu onun için kullanabilirim. :) Paylaşım için teşekkürler.

nervaus

Yeni üye
27 Tem 2009
10
0
test mesajı sorunsuz bir şekilde geldi bizzat arkadasım ile denedik resimi yolladım arkaşıma açtı ve dosyayı yemiş oldu 5 saat geçti aradan ama maile gelen giden yok halen .d

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
27
kusura bakmayın ama sanırım çalışımıyor. test mesajı geliyor gerisi yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.