Ardamax Keylogger 3.7 Full Serial Key Video Anlatım //ChoqFena

beterizm

Yeni üye
1 Şub 2012
1
0
Exe olarak kendime bile attım, laptopa. Ama bir türlü olmadı. Videoya birebir yaptım, yine yok. :) Ancak kendim tıklayınca oluyor başka türlü beceremedim.

cassionalincoln

Katılımcı Üye
23 Ağu 2011
682
0
System{C;/<>
Emeğe Sâygı O Keyloggeri Exe Uzantılı Olmasa Olmaz İkon Desteklidirde Arkadaşım Server Doyasına Tıkladıqın zaman Resim Açılsın Yapa Bilirsin İstersen

nervaus

Yeni üye
27 Tem 2009
10
0
her hangi bir müzik secip yaptım daha sonra sonuna .exe ekledim oldumu şimdi bu server denedim müziği acıyorum başlamıyor .d ve evimde 4 adet bilgisayar var hepsine saldım dosyaları download yoluyla ama maile gelen giden yok test maili dışında :trl

Son düzenleme:

akue1294

Yeni üye
4 Şub 2012
4
0
hocam bu trojeni domain epsotasına kaydetim test msj geldi ancak gönderdiğim lişi açmasına rağmen e posta gelmiyor ve gmail hotmail ard arda gelen msjları spam olarak algılıyor ve eposta gelmiyor ondansonra bende domain epostasına kaydettim oda gelmyor hiç

Crue*

Uzman üye
6 Şub 2012
1,120
0
2hu3g.jpg

böle bi hata verdi ?

tanki43

Katılımcı Üye
2 Şub 2012
287
0
Manisa
sanırım antivirüs programın ardamax keyloggerın bir dosyasını sılmıs o yuzden test maili gonderemıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.