Ardamax Keylogger 3.7 Full Serial Key Video Anlatım //ChoqFena

lSuperSmiLel

Yeni üye
22 Nis 2012
6
0
Ben yaptım ve arkadaşta denedim sorunsuz olarak e-postama mesaj atıyor bir sorun yok yapamayanlar sorun sizde arkadaşlar

darspy

Yeni üye
24 Nis 2012
1
0
Hocam program sürekli benim pc yi izliyor. Gönderdiğim pc leride izliyor ama benim hareketlerimi de izlemesi mail kutumu dolduruyor. Beni izlemesini nasıl engelleyebilirim?

JenowTR

Yeni üye
25 Şub 2012
21
0
Yha İnstall.exe Adını Değiştirsem Birşey Olurmu ? Birde Rar Koymak İstiyorum Tıklarsam Birşey Olurmu ? Açmıcam Sadece sağ tıkla Arşivle Dicem

JenowTR

Yeni üye
25 Şub 2012
21
0
Yha 10 DK de Bir Fotomu Çekio Bu Yha. Nasıl Durdurcam Progrmaı Kaldırınca Çekmiyo ama.

PusuBey

Yeni üye
9 Kas 2011
41
0
ellerıne saglık dostumda sımdı avladıgımız kısılerı nası gerı eky den cıkarıyoruz yanı devre dısı bırakıyoruz kend ı pc de denedım e posta gelıp gelıp duruyor yav :D

yarseli

Yeni üye
15 Nis 2012
41
0
hatay
benim basimada geldi fakat kisayolu silmedigim icin tekrar acabiliyorum instala basinca yok oluyo program galiba

xprivate

Üye
22 Nis 2012
67
0
benim bilgasayarımda çatı çatır çalışıyor başka bilsiyarlara yedirdiğimde ise cevap hayır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.