Ardamax Keylogger 3.7 Full Serial Key Video Anlatım //ChoqFena

aks99

Yeni üye
30 Nis 2012
31
0
bana yardimci olurmusunuz lütfennnnnn. programi indirmiyor pc antivir ve win defender engelliyor.

aks99

Yeni üye
30 Nis 2012
31
0
programi indirip ve kullana bilen arkadaslar lütfen bana ulasirmisiniz.
vesselam

3 Nis 2012
17
0
sa. ilk önce program için teşekkürler eline sağık . ben bnm pc de ınstali tıkladım acıldı format attm smdi baska bi pc ye kurdum programı *Uzaktan Kurulum secenegi yerinde yok . ınstall dosyaları desen hic yok diger pc de kalmıstı ona da format atmstm . sizden istediğim bu yeni pc de *Uzaktan Kurulum u nasıl yapabilirm ve C:\Program Files\MST\ de ki dosyaları nasıl bir daha kurabilirim ?

şimdiden teşekkürler

kml14

Yeni üye
3 May 2012
8
0
kardeşim onu bunu geçte o mousu tutan ellerine sağlık hakkını vermişsin gerçekten teşekkürler :) tek bir sorum var cevaplayabilirsen iyi olur. videoda birleştirdigin dosyanın uzntısını değiştirdigin an sectigin icon oldu. ben resim yaptım . sonuna exe ekledim icon deismedi problem varmı işe yarar mı ?

aks99

Yeni üye
30 Nis 2012
31
0
mail olarak yollamiyor gmail virus var diye. ne yapmaliyim? nasil yollicam lütfen cvp verin

aks99

Yeni üye
30 Nis 2012
31
0
Antivirüsü 10'dakikalığına devre dışı bırak yada kapat hangi programı kullanıyorsun?

kardesim bi sorun daha var. Mail yollu ile yollamak istiyorum ama gmail ve hotmail yollamiyor engelliyor virus var diye. ne yapmaliyim???
ve resim olarak kayit ettim ama tikladigin zaman resim acilmiyor normalmidir??

saygilar

apranti24

Yeni üye
21 Nis 2012
1
0
eline emeğine sağlık çok güzel ve basit arayüzlü bir program.benim iki sorum olucak
1-oluşan install.exe dosyası keyloggerlı gözukuyo bi sorun olur mu
2-bu install.exeden bizim emailimizi öğrene ihtimalleri nedir
tekrar çok teşekkurler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.