Ardamax Keylogger 3.7 Full Serial Key Video Anlatım //ChoqFena

titanium1

Yeni üye
24 May 2012
4
0
Teşekkür Ediyorum Beğendiyseniz Ne Mutlu :)

Yorum İçin Teşekkürler :)

webbi Özel Mesaj Attim Bakabilirsin .

kardeş banada yardimci olurmusun bu konuda keylogeri kurup server axe'yi oluşturuyorum arkadaşa server.axe'yi yediriyorum lakin keyloger'i internet cafede kurdugum için pc reset atinca deep freeze direk siliyo upluad edip arkadaşa yedirdigim axe benim mail adresime log yollamiyo bu konuda yardim edermisin.

bilduer

Yeni üye
25 May 2012
3
0
ilk önce paylaşımların için teşekkür ederim. paylaştığın keylogger ı indirdim ama virüs uyarısı verdi. yazılım virüs programı oldugu için mi bu uyarı geldi ? bide uyarıya rağmen programı yüklemeye calıştım ama yüklenmedi senin sitene bağlandı bu neden oldu? Daha yeniyim amelece birşey yazdıysam kusuruma bakmayın :)

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,906
11
alanya
ilk önce paylaşımların için teşekkür ederim. paylaştığın keylogger ı indirdim ama virüs uyarısı verdi. yazılım virüs programı oldugu için mi bu uyarı geldi ? bide uyarıya rağmen programı yüklemeye calıştım ama yüklenmedi senin sitene bağlandı bu neden oldu? Daha yeniyim amelece birşey yazdıysam kusuruma bakmayın :)

çok güldüm yazdıgın şeye

onun sitesine girmiyor keyloggerin sitesine giriyor
keylogger tabikide virüs uyarısı vercek

bilduer

Yeni üye
25 May 2012
3
0
çok güldüm yazdıgın şeye

onun sitesine girmiyor keyloggerin sitesine giriyor
keylogger tabikide virüs uyarısı vercek

Gülme kardeş bilgisayarı yeni aldım bu konularda yeniyim :)
sorun olmaz dimi virüs bulaşması gibi bir durum yok dimi :) cevap verdiğin için teşekkürler

bilduer

Yeni üye
25 May 2012
3
0
please download the latest version diye uyarı geldi ve yüklemiyor. linki yenilermisiniz?:woott

Son düzenleme:

ChoqFena

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
264
0
Tekirdağ
Yeni sürüm çıktığı için bu sürüm bitik artık : )

Uzun Zamandır Suskunluğumu Koruyordum Ama Bozmak İstedim...

Yeni Sürüm Çıktı İse Neden Paylaşmıyorsunuz Ve 450 Yi Aşkın Yorumdan Neden Sizde 200 Ü Geçik Teşekkür Almıyorsunuz Veya Neden Konunuza 16 Bin Kişiyi Aşkın Kişi Bakmıyor ?

Eksiklerinden Olabilirmi Bence Olabilir....

Ayrıca Bilgisayarıma Format Atmıştım Uzun ZAmandır Kullanmıyordum tekrardan Kurdum Ve Hiç Bİr Sorun Çıkmadı.

Arkadaşlar Sizden Ricam Konuyu Kirletmemenizdir.... Keyloggerda Sorun Yoktur Id Şifrede Doğrudur..

naja_ejder

Yeni üye
28 Ocak 2008
3
0
mrb

Uzun Zamandır Suskunluğumu Koruyordum Ama Bozmak İstedim...

Yeni Sürüm Çıktı İse Neden Paylaşmıyorsunuz Ve 450 Yi Aşkın Yorumdan Neden Sizde 200 Ü Geçik Teşekkür Almıyorsunuz Veya Neden Konunuza 16 Bin Kişiyi Aşkın Kişi Bakmıyor ?

Eksiklerinden Olabilirmi Bence Olabilir....

Ayrıca Bilgisayarıma Format Atmıştım Uzun ZAmandır Kullanmıyordum tekrardan Kurdum Ve Hiç Bİr Sorun Çıkmadı.

Arkadaşlar Sizden Ricam Konuyu Kirletmemenizdir.... Keyloggerda Sorun Yoktur Id Şifrede Doğrudur..

kardeşş karşı tarafa göndereceğimiz dosyanın uzantısıı illakii exe uzantılımı olması lazım normal resim dosyası olarak gönderemiyomuyuzz örneğin gpg uzantlı cvp verirsen sevinirim ayrıca parogram için tşkler...

ChoqFena

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
264
0
Tekirdağ
kardeşş karşı tarafa göndereceğimiz dosyanın uzantısıı illakii exe uzantılımı olması lazım normal resim dosyası olarak gönderemiyomuyuzz örneğin gpg uzantlı cvp verirsen sevinirim ayrıca parogram için tşkler...

.Exe uzantılı olması şart değil ben videoda örnek olarak gösterdim .exe yi .jpg yi çevirirsen trojen koybolmazki o mantıkla düşün :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.