Ardamax Keylogger 3.7 Full Serial Key Video Anlatım //ChoqFena

ChoqFena

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
264
0
Tekirdağ
playyyy Kardeşim Tuş Vuruş Kaydını Etkinleştirmemişindir. O Yüzden O Bölüme Gelince Hepsini Etkinleştiriniz.

slckhaddur Ben Teşekkür Ederim Yorumunuz İçin Sorunuzun Cevabına Gelince
Ctrl + Alt + Shift + H Yapınız Kaldırınız Daha Sonra Tekrardan Kurunuz Sorununuz Hal Olacaktır.

Yorumlarınız İçin Teşekkürler İyi Forumlar :)

playyyy

Yeni üye
26 Ocak 2012
8
0
kardeşim herşeyi yaptım ya şu serveri yazılı da anlatsan bi lütfen şu e-mail kısmından sonra Kontrol bölümü var orada ne yapacağız kafayı yiyeceğim lütfen yardım et

slckhaddur

Yeni üye
26 Ocak 2012
5
0
playyyy Kardeşim Tuş Vuruş Kaydını Etkinleştirmemişindir. O Yüzden O Bölüme Gelince Hepsini Etkinleştiriniz.

slckhaddur Ben Teşekkür Ederim Yorumunuz İçin Sorunuzun Cevabına Gelince
Ctrl + Alt + Shift + H Yapınız Kaldırınız Daha Sonra Tekrardan Kurunuz Sorununuz Hal Olacaktır.

programı kaldırıp kurdum 2-3 kez ama değisen bir şey olmadı hala girdigim klavye bilgileri geliyor programa

ChoqFena

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
264
0
Tekirdağ
slckhaddur Programa Geliyorsa Sorun Değil E-maile Geliyorsada Sorun Değil

Yani Herhangi bİr Kötü bİr İçerik İçermez Daha Çok Siz Pc Den Yokken Pc Nizi Birisi Karıştırırsa Bilginiz Olur Hem

Yorumunuz İçin Teşekkürler

playyyy Kardeşim O Bölümden Sonra Tuş Vuruş Kaydını Etkinleştir Diye Birşey Var Tıkla Onu Etkinleştir Aynılarını Aşadakiler İçinde Yap Sorunun Çözülmüş Olacaktır

slckhaddur

Yeni üye
26 Ocak 2012
5
0
sorunumu anlatamadım ben bi zararı olacagından degil zaten ben bana suanda bilgi gönderen keylogeri sildim bilgisayardan ve suan da yenisi yapmak istiyorum, yenisini yapınca hala eskisinin bilgileri geliyor bana

playyyy

Yeni üye
26 Ocak 2012
8
0
241s8.png

burada ne yapmam lazım kardeşim?

victorbena

Yeni üye
25 Ocak 2012
7
0
ChoqFena dikkat ettimde forumda bu server la alakalı biraz sorun gözüküyor.şöyle resmli bir şekilde nasıl oluşturacağımızı resim dosyasına müzik dosyaısan nasıl koyucağımızı.bu serverın nereye oluştuğunu.(kendi açımdan ben deneyimsiz olduğum için bu konularda) resimli daha basit anlıyabileceğimiz türden anlatırsan çok sevinirim.ben msl win7 64bit kullanyrm.server nasıl yapılıyor ve win764bit tte oluşan server nerede oluyor.bunları anlatırsan olay çözülcek.yoksa kurulum anlatımın çok iyi.bir tek sorun server anlatımında.emeğin için teşekkrler..

emremac

Yeni üye
26 Ocak 2012
30
0
bana birisi Acil yardım etsin güzelce oluşturuyorum mail geliyor ama benim yaptıklarım geliyor kurbana gönderiyorum dosyayı olmuyor gelmiyor onun yaptıkları

ChoqFena

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
264
0
Tekirdağ
Arkadaşlar Sorunu Olanlar Duvarıma Yazabilirlermi Buradan Yorumları Karıştırdım :)

playyyy Kardeşim Orada Ör Kayıtları Etkinleştir Diyeceksin.
Teker Teker Hepsine Bu İşlemi Uygulayacaksın.

slckhaddur Kardeşim Tıklamaman Gerekiyordu Şimdi Elimden Birşey Gelmezki :/ Yapabileceğim Bir Şey Olsa Yardım Esirgemem AMa Tıklamaman Gerekirdi :(

victorbena Kardeşim Zaten Videolu Anlatımımız Mevcuttur. Ama Eğer İsterseniz kısa Sürede Bir Videoda Daha Çekip Sorunlarınızı Orada Çözebilirim.

emremac Videoyu Tekrar İzleyip Yapmanız Dileğiyle Bide Tuş Vuruş Kayıtlarınızı Etkinleştirmeniz Lazım .

Yorumlarınız İçin Teşekkür Ediyorum Arkadaşlar .

victorbena

Yeni üye
25 Ocak 2012
7
0
ChoqFena videoyu eklersen sevinirim arkadaşım özellikle resimin içine nasıl koyulur ve server nasıl oluşturulur.bu server nereye oluşur onunla ilgili olursa detaylı çok sevinirim.senin videon açılmadıda o yüzden yapamadım.bir siteye koyarsan herkes izler faydalanır die düşünüyorum..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.