Ardamax Keylogger 3.7 Full Serial Key Video Anlatım //ChoqFena

lNefeSl

Yeni üye
22 Ocak 2012
8
0
Şifre Çalmıyor ama Sadece Ekran Görüntüsü Alabildim. Ben Sadece Şifre Almak İstiyorum Nasıl ayarlayabilirim ?

hateing238

Yeni üye
23 Ocak 2011
2
0
Arkadaşlar Açıklama Getirmek Zorunda Kaldım Server .

C:\Program Files\MST\

MST Dosyası Nerede İse Keylogger Oraya Kurulmuştur Sakın Tıklamayın

Eğer Uzaktan Kurulum Yoksa Silip Birdaha Kurun VE Serail Düzgün Yazınız.

Umarım Açıklayıcı Olmuştur.

Yorumlarınız İçin Teşekkürler :)

hocam linkler problemli zahmet olmaz ise düzeltebilir misin

paylaşımın ve anlatımın için teşekkürler bu arada

Xeonx48

Yeni üye
26 Ocak 2012
11
0
Bodrum
Yha Beyler ben Bunu Msn Üzerinden Gönderimiyorum Bi acil Yardım Olmuyo Bu Her şeyi Doğru Yapyığımdan eminim Çünkü Programı Önceden Kullanmıştım deneyimliyim Çok kişiyede yedirmiştim Ama Şimdi Ne olduysa Olmuyo :s

chaosXQ

Yeni üye
10 Nis 2012
10
0
Antivirüslere kolay yakalanıyor da neyse geçtim onu hallettim de. Pc kapatıp açıldığında otomatik çalışıyormu ?

sinane98

Yeni üye
2 Ara 2011
1
0
Arkadaşlar Açıklama Getirmek Zorunda Kaldım Server .

C:\Program Files\MST\

MST Dosyası Nerede İse Keylogger Oraya Kurulmuştur Sakın Tıklamayın

Eğer Uzaktan Kurulum Yoksa Silip Birdaha Kurun VE Serail Düzgün Yazınız.

Umarım Açıklayıcı Olmuştur.

Yorumlarınız İçin Teşekkürler :)

admin yanlıslıkla tıkladım nasıl yok ederim bi yardım edin !!!:inv

WooFLaw

Yeni üye
7 Nis 2012
1
0
Sağoalsın emeğine yüreğine sağlık bi sorum olucak sadece.

Server Yerel Disk C Program Files MST Klasörünün İçinde İnstall Olarak Kurulmuştur

İnstall Olanı Kurbana Yedireceksiniz

" Sadece o klasördeki İnstall dosyasınımı kurbana atacağız."

2. İse herhangibi bir oyuna ayda facebook adresine girerken şifreleri bana gelicek mi.

İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.