Ardamax Keylogger 5.2 TR Full + Serial + Patch

SiyarMamba

Katılımcı Üye
5 Tem 2013
451
0
Kardeş yapıyorum herşeyi patchı da yapıyorum ama registration kısmında kabul etmiyor. Metin belgesi içindekileri yazıyorum olmuyor bi yardım lütfen.

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
AVG bunu potansiyel zararlı program olarak görüyor.. :/

potansiyel zararlı yani virüs oluşturabilen program :)

dostum ya sen buna keylogger kurmuşsan bizim bilgisayar ı felan gelirse

dosyalar tamamen alıntı kendim içine hiçbirşey koymadım koysam bile zaten bu virüsü koyardım bildiğiniz üzere bunu bütün antivirüsler buluyo

Kardeş yapıyorum herşeyi patchı da yapıyorum ama registration kısmında kabul etmiyor. Metin belgesi içindekileri yazıyorum olmuyor bi yardım lütfen.

özel mesajında cevap verdim.

TR38

Katılımcı Üye
6 Tem 2013
281
0
Peki bunu karşı tarafa nasıl yedirebiliriz? yani bunu bir resmin içine yada başka bir şeye koyup nasıl yedire biliriz?

SiyarMamba

Katılımcı Üye
5 Tem 2013
451
0
Kardeş herşeyi yaptım server de tamam. Bi siteye upldoad da ettim ama arkadaşlar indirdikleri zaman virüs olarak algılıyo veya windows açmıyo

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
Daha yolaylarini ve iyilerini gördüm yani video suz hic bir sey indirmeyin diyebilirim VIDEO SART

videoda da resimlerin birleşimini yapacağım değişen birşey yok yani. daha iyisi ve kolayı varsa onu paylaş onu kullanalım o zaman niye gelip buraya yazma gerği duyuyosun ki? paylaş millete beğenirse zaten bunu kullanmaktan vazgeçer o zaman videonu çek programını koy öyle gel konuş burda.

madamsizadam

Yeni üye
11 Tem 2013
3
0
hocam emeğin için teşekkür ederim bi sorum olacaktı server'ı oluşturdum kurban olan kişiye serverı'ı göndercez yoksa herhangi dosyayla birleştirme olayı vardı birleştirdiğimiz dosyayımı göndercez

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
hocam emeğin için teşekkür ederim bi sorum olacaktı server'ı oluşturdum kurban olan kişiye serverı'ı göndercez yoksa herhangi dosyayla birleştirme olayı vardı birleştirdiğimiz dosyayımı göndercez

bi dosyayla birleştirmişsen kurbanın çakmaması için serverle birleştirdiğinden çıkan dosyayı gönder. ama herhangi bi dosyayla birleştirmemişsen direk serveri gönder. yadaa serveri oluşturuken dosyayla birleştirceksen işaretleyip dosyayı seçiyosun ya öyle yaptıysan direk en sonnuda çıkan ınstall.exe yi gönder millete.

madamsizadam

Yeni üye
11 Tem 2013
3
0
demek istediğim dosya birleştirme alayında .png uzantılı bi dosya seçtim ama son olarak bi ınstall.exe dosyası çıktı ama .png uzantışı dosyada boyuntunda değişme olmadı. resmin içine gömülle bilirmi? yani oo resmi mi göndermem lazım. bi sorum daha olcak mailler kaç dk bir geliyor :RpS_laugh:

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.